Intalniri Logan Club Calarasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu sunt d parere k intlanirile sunt programate la o ora destul d buna...

    Comment


    • eu zic sa nu va mai intalniti deloc )) prea multe intalniri dauneaza buzunarului :P

      Comment


      • ..

        la 11 cum spune gigi ar fi k pentru mine..nu ma intelegeti gresit..e doar o parere
        Viata Are Prioritate ! Drive Safe !!!

        Comment


        • Haideti sa lasam acum ora 15 si discutam duminica despre asta.
          @Skandal- felicitari pentru ce faceti
          INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

          Comment


          • off-topic grav : ms baieti ...

            Comment


            • ..si te asteptam! Poate va faceti timp anul asta sa ajungeti prin targul nostru
              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

              Comment


              • fara suparare, dar ora 15 e ok pt toata lume, ca de dim nu pre gasesti pe cineva ca totata lume isi face cumparaturile, parerea mea acum voi decideti
                Last edited by Fane; 30 October 2009, 20:59.

                Comment


                • sunt de acord cu nenea. eu zic ca este foarte bn la ora 15. de dim mai se gaseste cate ceva de facut. duminica dupa amiaza nu prea ai mare lucru de facut.

                  Comment


                  • Baieti....,care ma poate ajuta si pe mine cu aptipilduri la parbriz si luneta?

                    Eu sunt de parere tot ora 15 e mai bine,ca pina in prinz toata lumea mai are treaba .
                    Last edited by NASU; 31 October 2009, 19:30. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • @NASU- Vorbim maine! E data o comanda si asteptam sa ne vina cateva. Fane-CL se ocupa de comanda stickerelor Logan Club si a emblemelor.
                      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                      Comment


                      • Nu mai vb nimeni?

                        Ok gusi am vazut mesajul,iti multumesc si mai vb .

                        GUSI TE ROG CIND POSTEZI POZELE CARE LE-AI FACUT AZI DA-MI SI MIE UN MESAJ.VA DAU SI ID MEU DE MES PENTRU BAIETI DIN CALARASI CARE SUNT MEMBRI LCC. lupu_adrian0@yahoo.com (PENTRU CINE VREA SA MA ADAUGE IN LISTA).VA SALUT PE TOTI.
                        Last edited by NASU; 1 November 2009, 18:58. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • 01.11.2009

                          Intalnire cu surprize astazi! A venit SKANDAL, impreuna cu sotia si cativa colegi din Logan Club Bucuresti! O sa-l rog pe el sa ni-i prezinte, dupa ce ajunge acasa, probabil pe la miezul noptii...
                          Din Calarasi au participat Fane-CL, Dan(CL77DAN),AndreiMNO, Gigi_tudorake, CL99VIS, Dan(BDM),Nasu(Adrian-inscris pe forum mai demult, acum la prima intalnire) si subsemnatul.
                          Am facut poze cu aparatul lui Dan(BDM)- care si-a pus si plasa neagra la grila in saptamana ce a trecut- si o sa le urcam cat de curand. Sa mai notam ca gigi_tudorake are geamuri ionizate, iar Fane-CL un set de jante "meseriase"...
                          Intalnirea s-a terminat la "Dada"(imi cer scuze colegilor bucuresteni ca n-am putut sta pana la sfarsit, dar ii asteptam la vara la un guvid, o plaja, un gratar..)
                          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                          Comment


                          • asa rau imi pare ca nu am putut ajunge...pana la urma la ce ora a ramas? tot 15?

                            Comment


                            • ..

                              imi cer scuze ca nu am reusit sa ajung astazi..dar a intervenit ceva de dim si a trebuit sa plec p la 11 la bucuresti
                              Viata Are Prioritate ! Drive Safe !!!

                              Comment


                              • @psebastyan- Da, ramane duminica la ora 15. Oricum, vine iarna si reducem timpul alocat intalnirii, daca la temperaturi nu putem umbla. Am vazut astazi ca intr-o ora se pot discuta/vedea multe.
                                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google