Intalniri Logan Club Calarasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baieti imi pare rau dar nu o sa pot veni duminica,ca ieri am taiat porcu si azi trebuie sa-l parcelez si va da-ti seama ca sunt pina in git de treaba.oricum poate face-m una deaia nocturna marti sau miercuri.va salut si va doresc succes.

    Comment


    • Duminica viitoare (20) o sa facem intalnirea de sfarsit de an, asa ca contez pe participarea a cat mai multi membri.
      INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

      Comment


      • @Fane-CL: Buna idee! Fiecare vine cu 20-30 cm patrati de sorici si o bere fara alcool!
        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

        Comment


        • Si eu voi fii prezent astazi
          Iar pentru duminica (20), apsentez

          Comment


          • 13.12.2009

            La intalnirea cu dardaieli de astazi: AndreiMNO,CristYPY,CIKMEL(AME),Florinneny,CL77DAN, Gusi,Dan BDM(pasager la Nenea),Cikmel,Gigi Tudorake,CL 99 VIS,Psebastyan,CL02YSA,Stefan SRT,Axel_rusu(CL09KGK) impreuna cu tatal sau, plus WLY-ul si alti prieteni.
            Gheata i-a facut pe baieti sa incerce cateva drifturi si alte manevre- asteptam filmele de la YPY precum si pozele.
            Pentru saptamana viitoare e programata ultima intalnire oficiala din acest an a Logan Club Calarasi si va asteptam in numar cat mai mare!
            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

            Comment


            • frumoasa intalnira de astazi....felicitari lui Cristy YPY , lui Andrei MNO , lui Ionut VIS si lui Florynneny pentru driftuile facute!!!!!!!!
              sigpic

              Comment


              • multumim. akum asteptam pozele si filmuletele

                Comment


                • multumim stefan. YPY nu prea se grabeste cu pozele si cu filmuletele

                  Comment


                  • @Axel_rusu- Trebuie sa primesti mustrare scrisa cu avertisment! De ce nu l-ai luat si pe tatal tau la precedenta intalnire?
                    @CristYPY, Florinneny, AndreiMNO, Cikmel- D'aia aveati masinile curate, smecherilor, ati venit direct de la spalatorie!
                    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                    Comment


                    • Foarte frumos Da' a nins bine la noi, eu n-am gasit zapada pe unde sunt.
                      @YPY- lasa un pic mai mari pozele.


                      Repet, duminica viitoare la intalnirea de sfarsit de an vreau sa fim, pe cat posibil, toti.
                      INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                      Comment


                      • vrem FILMULETELEEEEE

                        @Gusi-akolo eram la spalatorie dupa drifturi, nu era inainte, ca dupa distractie merge si o curatenie mai mica asa, ca era pe masini numai beton

                        si pentru duminica eu o sa fiu cu telefonul cu voi ca nu pot sa ajung ca sunt la ct, nu va suparati va rog
                        Last edited by florinneny; 13 December 2009, 22:43. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • poi nu merita sa-l iau pe tata la intalniri ca ma enerveaza...nici nu pot sa conduc cu el in dreapta:P

                          Comment


                          • @axel_rusu -Lasa, ca eu cred ca l-ai speriat cu cate cheltuieli vrei sa faci cu masina! Schimbare culoare bord, alea-alea! O sa creada omul ca e obligatoriu sa le faca!

                            p.s.Uitati un link cu drifturi:http://www.youtube.com/watch?v=0EnjPT1jzvk
                            Last edited by Gusi; 13 December 2009, 23:15. Reason: Automerged Doublepost
                            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                            Comment


                            • mai are putin si se incarca si al doilea clip....si o sa le postez pe amandoua aici sa le vada toti....

                              iata aici cele doua filmulete de la intalnirea de astazi







                              iata si linkurile cu filmuletele d astazi

                              Last edited by Fane; 14 December 2009, 08:56.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google