Intalniri Logan Club Calarasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nenea a tradat! Priviti aici dovada! S-a dat cu constantenii!
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • iar am ratat o frumoasa intalnire dupa cum se vede... felicitari celor ce au luat premii! Sarbatori fericite !

      Comment


      • @andr3i1990 -Andrei, ne vedem..la anul! Pana atunci, tinem legatura pe forum, avem destule de comentat, de barfit, de analizat!
        Last edited by Fane; 20 December 2009, 22:52.
        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

        Comment


        • Nu am tradat , eu sunt legatura dintre cele 2 cluburi si tot nu mi-ati spus si mie cine a castigat.

          Comment


          • VIS, YPY si Dan77.
            INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

            Comment


            • @Florinneny- Ne bucuram, Florin, ca poti sa participi si la Constanta! Fura ceva idei, dar vezi sa nu te vada vreunul
              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

              Comment


              • Intr-adevar foarte reusita intalnirea. Important este ca ne-am simtit bn cu totii. Nu ai ptr ce sa imi multumesti STEFAN SRT. Placerea a fost de partea mea. Sarbatori fericite tuturor si sa ne vedem cu bn.

                Comment


                • sarbatori fericite tuturor membrilor LCC si familiilor lor, multa sanatate si implinirea tuturor dorintelor sa ne vedem cu bine anul viitor.MULTA SANATATE

                  Comment


                  • frumoase poze cu mosu la cei de L C CONSTANTA am costum acasa dar ?????????

                    Comment


                    • ce au castigat juniorii? cate masini ati fost? ce ati mai hoatrat? haei, dati informatii baieti nu fiti zgarciti!. Am sperat ca nu mai ies in oras ieri deoarece eram deja racit: nu am avut noroc. Sotia mea a vrut la cumparaturi seara. am coborat cu 20 minute inainte, am dat la lopata zapada, plec la Penny (la agricol m-am intalnit si claxonat cu un membru LCC) si la intoarcere, surpriza: locul de parcare ocupat. Un nesimtit, ca altfel nu ii pot zice, venise la neamuri, nu a intrebat nimic si s-a bagat. dupa ce imi cautasem in alt loc sa parchez, am dat si acolo 1 ora la lopata sa fac loc, apare si nesimtitul cu aere de Bucuresti. ce credeti ca zice? Daca erai in Bucuresti ce faceai? I-am raspuns sa mai faca 1data asa ceva si o sa vada!
                      Imi pare rau ca nu am ajuns, macar pe jos la intalnire. Gasisem si un nou membru care vroia sa vina dar, sunt destul de racit si nu avea rost sa mai virusez si pe altii. Va urez si eu Sarbatori Fericite si sa ne vedem cu bine la anul!

                      Comment


                      • Sarbatori fericite TUTUROR MEMBRILOR LOGAN CLUB CALARASI.. si familiilor lor tot ce va doriti !!!~LA MULTI ANI~!!!

                        Comment


                        • Sarbatori fericite tuturor celor din LC si tuturoro apropiatilor lor!!!!!!
                          toate dorintele sa va fie implinite si sa speram ca si clubul nostru va rezista si nu numai atat sa incercam sa ilo mai marim fiecare cu cate o propunere unui apropiat poate cine stie!?
                          @psebastyan- daca tot nu ai reusit tu sa ajungi trebuia magar sa ne trimiti noul membru.
                          Intradevar intalnirea de la constanta a fost foarte foarte reusita..!!!!
                          sigpic

                          Comment


                          • @StefanSRT- M-a sunat azi Sebastian si i-am zis sa vina noul membru, dar doar dupa ce-si face cont pe forum. Nu de alta dar e o conditie cam obligatorie...Tu ai ajuns in bune conditii dupa...antigel?
                            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                            Comment


                            • @Gusi- da stai linistit. de ce intrebi tu cum ai ajuns?

                              m-a adus Alex.
                              Last edited by stefan SRT; 22 December 2009, 12:01. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpic

                              Comment


                              • Va doresc sa mergeti cu Loganurile pe un drum numit VIATA ,sa va taiati gumele de un ciob numit NOROC,sa cadeti cu masinile intr-o prapastie numita FERICIRE.
                                ,,CRACIUN FERICIT !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google