Intalniri Logan Club Calarasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, mi se pare o idee buna. Un loc mai central si mai liber deocamdata nu exista. Sau poate nu stiu eu...Era frumos in parc, dar n-avem ce face, incepe lumea sa misune, copii ies cu rolele, cu bicicletele, basca cei care o sa vina la terasa aceea.
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • Salutare, baieti imi pare rau ca sa ivit o problema si nu am mai putut ajunge dar sper ca duminica viitoare sa fiu prezent,iar ca locatie mai putem merge si in parcare de la pic ca este destul de mare.

      Fane-l,te rog frumos pentru duminica viitoare vreau si eu un stiker din ala care se lipeste pe coltul capotei de la motor cu lcc.multumesc.
      Last edited by NASU; 15 March 2010, 20:37. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Pai e mare, dar si pustie.. ziceam sa stam si noi la vedere, nu sa ne ascundem. Cand se redeschide magazinul acolo mergem.
        INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

        Comment


        • E bn deocamdata la bcr pana gasim alta locatie
          Logan PH2 - 1.6,16v
          Logan PH1 - 1.6 MPi

          Comment


          • @NASU- stickerele alea le-a facut YPY, cica e reprezentantul in teritoriu al lu' nea Paul
            INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

            Comment


            • Bre, tare ocupati sunteti de nu mai intrati sa ziceti 2 vorbe...Apropos, duminica n-a venit nici Solenza (Viorel)..A dezertat?

              P.S. Cristi-BCL, mult te mai gandesti pana sa pleci, cand incetineste omu' si-ti da prioritate!
              Last edited by Gusi; 17 March 2010, 21:14. Reason: Automerged Doublepost
              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

              Comment


              • @Gusi - Solenza(Viorel) a fost la romexpo duminica la prezentarea aceea de masini
                Logan PH2 - 1.6,16v
                Logan PH1 - 1.6 MPi

                Comment


                • nici la BCR nu este stralucit cu locurile, ca parcheza cei din jur .....blocurile din spatele banci str.6 MARTIE poate ne gindim la alta locatie

                  Comment


                  • Si atunci unde ziceti sa ne intalnim duminica,ce spuneti pt maine seara o intalnire fulger la zoo sa hotaram o locatie
                    Logan PH2 - 1.6,16v
                    Logan PH1 - 1.6 MPi

                    Comment


                    • Iti multumesc fane-l pentru imformatie o sa iau legatura cu ypy daca ma hotarasc.

                      Pina la urma ne intilnim unde se hotaraste,eu ma supun majoritati
                      Last edited by NASU; 18 March 2010, 19:05. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Eu zic ca noua locatie sa fie la BCR in parcare ca nu zice nimeni nimic acolo

                        Comment


                        • @Laur-ZCL- Pentru maine seara la ZOO la ce ora?
                          sigpic

                          Comment


                          • @Stefan SRT-pai sa vedem cine mai vine,daca se mai inscrie cineva ne vedem pe la 19
                            Logan PH2 - 1.6,16v
                            Logan PH1 - 1.6 MPi

                            Comment


                            • Intalnire Logan Club Calarasi, duminica, ora 14, IN PARCAREA DE LA BCR!
                              Deja este prea aglomerat la Zoo, iar la BCR duminica nu prea sunt masini!
                              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                              Comment


                              • si daca sunt?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google