Intalniri Logan Club Calarasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prezent si Gusi duminica!
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • Posibil sa vin si eu , dak ajung la timp ca o sa plec azi din oras si ma intorc Duminica.

      Comment


      • duminica la hamsie ca la bcr spectacol

        Comment


        • cred ca ai dreptate nea Rusu

          DUMINICA 08.05.2011 ORA 15 NE INTALNIM IN PARCARE LA ZOO pt ca la BCR nu cred ca avem loc ca ar fi fosta bine sa ne intalnim in putina aglomeratie
          Logan PH2 - 1.6,16v
          Logan PH1 - 1.6 MPi

          Comment


          • Vin si eu duminica.

            Comment


            • @Laur-ZCL- O sa dau si eu maine o tura pe acolo,pe la BCR, sa vedem daca n-avem loc. Cum zici, ar fi bine sa ne "bagam"in aglomeratie!
              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

              Comment


              • lasati ca e bine si la zoo iese lumea in park
                LOGAN 1.4 MPI

                Comment


                • Atunci ramane intalnirea de DUMINICA, 8 MAI, LA ORA 15 IN PARC LA ZOO!
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • Gusi - Am trecut eu azi de cateva ori pe la BCR si era full de masini si camioane cu mezeluri asa ca nu avem unde
                    Logan PH2 - 1.6,16v
                    Logan PH1 - 1.6 MPi

                    Comment


                    • @Laur-ZCL- Ai citit ce am scris mai sus? Am trecut si eu si am vazut ca e full!
                      Deci,INTALNIRE MAINE, ORA 15 IN PARC LA ZOO!
                      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                      Comment


                      • si astazi nimic nici o poza sau nu a ajuns pozarul sef acasa ?
                        eu azi absent ca m-am apucat de o bere 2 ...3 si nu am mai apucat dar poate saptamina viitoare poate se face si consoarta bine

                        Comment


                        • 08.05.2011

                          O noua intalnire Logan Club Calarasi,astazi in parcare la Zoo, din motive de spectacol in centru...Prezenti DMihailidis, Rusu_Petre, Laur-ZCL, Leon's, Danyel92, Marian YAM, Gabi (86BAM), Gusi si Fane(prin telefon!).
                          Ploaia n-a reusit sa ne alunge, ba parca discutiile au fost mai animate decat de obicei.
                          Toata lumea asteapta vremea frumoasa pentru un gratar la padure, poate reusim sa facem o avanpremiera la aniversarea din 29 mai.
                          P.S.-Pentru cei care doresc tricouri, sa si le pregateasca saptamana viitoare pentru inscriptionat. Vine Fane si o sa treaca pe la firma respectiva.
                          P.S.2- Vineeeeeeeeeeee...si pozele!
                          P.S3- Sanatate lui Gabi, Costele!
                          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                          Comment


                          • @Gusi- merci frumos

                            Comment


                            • Cine vine duminica? Vremea se anunta frumoasa! Ma rog, si daca ploua, multi suntem prezenti!
                              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google