Intalniri Logan Club Calarasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cine mai vine astazi? Hai sa stabilim ce facem la ultima intalnire din anul acesta!
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • @GINA GINA - Multumim pentru fotografii! Mai asteptam, parca a facut si Gelu ceva poze!
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • Sal baieti..., cu scuzele de rigoare, si in speranta ca imi vor fi aceptate doresc sa transmit tuturor baietilor si fetelor din LCC precum si din tara.."Sarbatori fericite!, Un An Nou fericit ! alaturi de cei dragi, sanatate, bucurii, si 2014 sa vina poate cu mai multa fericre si prosperitate.
        P.S. La anul sper si nu vreau sa promit, dar mi-am propus sa fiu alaturi de voi mult mai des decit in acest an.

        Comment


        • @NASU - Multumim pentru urari! Toate urarile de bine si tie si te asteptam! Stii unde ne gasesti duminica, incepand cu ora 15!
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • Multumesc pentru intelegere.

            Logan club calarasi - fii politicos in trafic!
            Last edited by NASU; 12 December 2013, 13:05. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • maine sunt prezent cu cafeaua din dotare

              Comment


              • Si eu prezent!

                Comment


                • Cred ca apar si eu...Pe la 15,30.
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • eu sper inaintea lui Gusi

                    Comment


                    • 15.12.2013

                      Noua intalnire de iarna cu Gina Gina(care a stat doar cateva minute), Gelu, DMihailidis, StefanSRT, Rusu Petre,Nicu Tudosa, Costica Cumatru', Eugen Dobre, Vali Vly si Gusi. Colegul Rusu a sarbatorit cu intarziere implinirea unei frumoase si mature varste, dar totul a fost apreciat de colectivul loganistilor calaraseni prezenti.
                      Pentru duminica viitoare, dat fiind apropierea sarbatorilor, participantii vor avea asupra lor diverse elemente agroalimentare (solide si/sau lichide), ca sa simtim atmosfera...
                      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                      Comment


                      • criza mare azi la intalnire. or fi plecat totzi sa taie gutzulanu"

                        Comment


                        • Interesant...Pai daca nimeni n-a mai zis nimic pe aici, eu am ramas azi la preparat sarmale..Lasa ca ne vedem duminica viitoare, ultima intalnire pe anul in curs!
                          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                          Comment


                          • 29.12.2013

                            Ultima intalnire din anul 2013 a membrilor LOGAN CLUB CALARASI . Au participat Gina Gina, Stefan SRT, Marian YAM, Marin Piriu, DMihailidis, Gelu, EDW, Daniel 2, Valy Vly, si cel ce v-a scris. Vremea cam rece si umeda ne-a facut sa nu ne lungim prea mult si dupa cateva poze si putine vorbe ne-am retras spre case sau spre alte locatii...
                            LA MULTI ANI!
                            P.S. Asteptam pozeleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
                            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google