Intalniri Logan Club Calarasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Duminica 22.11.2009:
    -gigi_tudorake = abs= absent

    Comment


    • Idem Gusi, din motive electorale
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • Eu plec sambata la munca, pana sambata viitoare ne "vedem" p-aici.
        INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

        Comment


        • eu voi fi prezent....

          Comment


          • eu voi fi la bucuresti. deci absent si eu duminica 22.11.2009 la calarasi

            Comment


            • eu sper sa pot ajunge.!...
              sigpic

              Comment


              • cristi? nici o poza de azi?

                Comment


                • inca o intalnire a avut loc azi dar prezenta a fost cam slaba fata d cum se obisnuieste la noi.Au fost prezenti la intalnire astazi Stefan SRT,77DAN,Danutz si eu...pozele....le voi pune cand ajung acasa....

                  Comment


                  • Intalnire 22 Noembrie 2009
                    Attached Files
                    Last edited by CristYPY; 23 November 2009, 00:45.

                    Comment


                    • 22 Noembrie 2009
                      Attached Files

                      Comment


                      • felicitari baeti ca ati putut sa va vadeti ,bafta incontinuare.

                        salutare,daca va intereseza un chit distributie original logan benzina 150ron urgent,

                        ulei motor 5w40 mobil semi sintetic+filtru
                        Last edited by cl 02 ysa; 23 November 2009, 16:03. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • corect, cam slabuta prezenta. dar vad ca acum ati bagat si "mertanuri" in club? Sau era rezervat locul?

                          Comment


                          • Trebuia sa le parcati si voi mai rare, sa fie parcarea plina
                            Duminica o sa fim mai multi, vin si eu, alegeri nu mai sunt sa fie ocupati Gusi si Dexter, o sa fim mai multi.
                            INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                            Comment


                            • poze frumoase....obiective putine..... :smile:

                              :mokespilff:

                              Last edited by stefan SRT; 23 November 2009, 19:30. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpic

                              Comment


                              • Important e ca v-ati facut baieti mari si va descurcati singuri!
                                Acum, vorbind serios, ma bucur ca intalnirile se desfasoara saptamanal, in ciuda vremii care se raceste din ce in ce mai mult. Duminica viitoare se anunta ploaie(da Doamne sa ma insel!) dar cred ca entuziasmul se mentine la cote mari. Saptamana asta o sa vina si Fane-CL si o sa mai discutam despre "materialele de propaganda", fiindca am vazut ca e cerere de sigle Logan Club Calarasi pentru emblema de la radiator. Sa hotaram impreuna cate ar trebui si sa dam comanda, pentru ca la mai multe bucati se obtine un pret mai mic. StefanSRT a dat 6 lei pentru sigla, fata de 4 sau 4,50 cu cat le-am comandat prima data si nu m-ar mira sa se mai duca cineva si sa o cumpere cu 7-8 lei bucata!
                                Duminica asta ii asteptam si pe cei care au lucrat duminica trecuta, precum si pe cei care ne "ameninta" de mult timp ca vor veni. Probabil ca sunt mai timizi, dar o sa afle de la cei veniti mai de curand- StefanSRT, Danutz(BDM), Nasu, ca nu suntem chiar asa de fiorosi
                                P.S.Am invitat si un MCV-ist si il asteptam..
                                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google