Intalniri Logan Club Calarasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ti-am dat add la messenger...
    INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

    Comment


    • salutare, vreau si eu daca ma-i sunt ecusoane brodate LOGAN 2 buc.

      Comment


      • las k iti explic eu care e treba cu mesengeru....da add la asta:cristianypy

        Comment


        • Fane iti multumesc pentru tot ce mi-ai facut duminica trecuta si iti sunt dator de cinste.vezi sa nu uiti de ce te-am rugat,ca eu nu o sa pot sa vin duminica viitoare ca sunt cuplat la sectia de votare doua zile la rind ,daca aduci lampa da-mi un bip si te sun eu si vb.Referitor la duminica trecuta a fost super,cu toate ca eu am ajuns mai tirziu,sa o tine-m tot asa.....

          Comment


          • Din pacate, nici eu nu vin duminica, sunt tot la o sectie de votare..
            @cl02ysa- Da, Marian, mai am 2 bucati.
            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

            Comment


            • GUSI te rog pastreaza-mi emblemele pina pe data de 13-12-09.cind putem sa ne vedem ca acum pe 06-12-09 cam toata lumea sar putea sa fie absenti.MULTUMESC,

              Comment


              • votare?
                absent si eu

                Comment


                • Nici eu n-o sa vin duminica, se pare ca o sa fie putine masini, dar as vrea sa ne intalnim marti-miercuri la o ''nocturna''. Ce ziceti?
                  INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                  Comment


                  • @Fane-CL- De acord cu o nocturna!
                    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                    Comment


                    • eu voi fi prezent duminica....si prezent si la nocturna...doar sa anuntati cu ceva timp inainte

                      Comment


                      • Psebastyan m-a intrebat astazi daca duminica se mai tine intalnirea..Bineinteles, aceia care nu sunt la serviciu sau nu au alte obligatii, sunt asteptati in parcarea de la Zoo, incepand cu ora 14. Cei care nu putem veni acum, o vom face data viitoare! Indraznesc sa spun ca s-a creat deja un obicei, fie si doar pentru a trece, pentru cateva minute, sa ne salutam!
                        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                        Comment


                        • de acord cu nocturna,stabiliti sigur ziua si ora

                          Comment


                          • imi pare rau dar nici eu nu o sa vin duminica ... plec la tara..!
                            sigpic

                            Comment


                            • totusi....cine vine duminica???

                              Comment


                              • ideea este buna......depinde ora... sa o scrieti pe forum dupa ce hotarati..!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google