Intalniri Logan Club Calarasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cine e in oras de Revelion? Facem intalnire "fulger"(o tura de la 23,30 pe ruta Orizont- Centru, in parcarea de la BCR)? Sa vedem impreuna artificiile de la Hotel Calarasi?
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • nu este o idee rea!
      sigpic

      Comment


      • La multi ani Fane si STEFAN SRT! sa traiti cu numele! Sarbatori fericite tuturor ! sa ne vedem cu bine in 2010!

        Comment


        • Multumim !
          sigpic

          Comment


          • @Gusi - ce se mai aude cu fulgerica aceea???
            sigpic

            Comment


            • @StefanSRT-Pai propunerea am lansat-o! Oricum eu o sa vin la miezul noptii sa vad artificiile la Hotel Calarasi!
              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

              Comment


              • Inteleg deci cine vine....Ne intalnim acolo.....
                sigpic

                Comment


                • Va saluta Cristi BCL. Ne vedem maine noapte la artificii? (care o mai putea)

                  Comment


                  • Salutare tuturor! Cristi, ne vedem la artificii daca ne duce vreo gagica pana acolo ca noi nu o sa fim on`line
                    http://www.achats-industriels.com/au..._habitacle.jpg

                    Comment


                    • @Cristi-BCL ,MrYoni -Sunteti soferi, o sa beti dupa 12 noaptea Eu o sa vin la Hotel, pentru artificii!
                      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                      Comment


                      • o sa fiu si eu prezent...sper...asta daca-mi da tata masina...oriqm va urez UN AN NOU PLIN DE IMPLINIRI SI FERICIRI!! si LC sa aiba cat mai multi membrii

                        Comment


                        • Am sa vin si eu

                          Comment


                          • Si eu o sa fiu prezent !
                            La multi ani un an nou fericit si tot ce va doriti sa se implineasca !
                            sigpic

                            Comment


                            • Sub tavan de stele coapte ,si cu bani si fara bani , intr-un miez frumos de noapte lumea-si spune LA MULTI ANI !
                              SA AVETI PARTE DE UN AN 2010 MULT MAI BUN DECIT 2008 ( NU DECIT 2009 CA A FOST AN DE CRIZA) SI ASTEPT CU INTERES PRIMA INTILNIRE PE 2010 SA PARTICIP SI EU !


                              LA MULTI ANI ! Sa aveti un an plin de impliniri si cit mai putine evenimente aaaa si era sa uit sa aveti benzina sau motorina dupa caz ca astia au inceput anul cu scumpiri ho ho ho
                              Last edited by Fane; 1 January 2010, 01:16.

                              Comment


                              • Cand se va desfasura prima intalnire LC Calarasi din anul 2010? Pe 03 01?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google