Intalniri Logan Club Calarasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Cristi-BCL -Erai emotionat, ti-a iesit neclara poza a treia! Nu-i nimic, cand mai vii, ia aparatul la tine,nu strica niciodata sa avem poze cat mai multe!
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • poze cu masinile 2010
      Attached Files

      Comment


      • Frumoasa intalnirea de astazi !!!
        Sa speram ca la intalnirea urmatoare vor fi mai multi membrii prezenti si ca fotograful nostru oficial va avea baterie la camera .
        sigpic

        Comment


        • scuze pentru ultimele poze

          Comment


          • Cristi, imi plac mult pozele care ni le arati )
            http://www.achats-industriels.com/au..._habitacle.jpg

            Comment


            • DSC08973.JPGSI SURPRIZA....,Noua noastra membra a lcc.

              Comment


              • @NASU-Adrian, sa nu sperii domnisoara! Chiar daca o sa mai vrea sa mai vina, crezi ca mai poate de paparazii?!
                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                Comment


                • E clar ca azi n-a fost o zi prea buna pentru YPY.. A ramas fara baterii la aparatul foto, apoi a ramas fara baterie la masina.. nici nu vreau sa ma gandesc ce ar urma...
                  INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                  Comment


                  • L-ati deocheat pe YPY, nebunaticilor Ca tot vorbeam de intalnirea de azi Danutz(BDM) a stat vreo juma' de ora asteptand sa-l aduca cineva...Cineva cu care vorbise
                    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                    Comment


                    • @Gusi- Nui bai pentru emblema poate la urmatoarea intilnire ! Super a fost astazi

                      Comment


                      • @Kostache- Ne bucuram ca te-ai integrat rapid! Am vazut ca il cunosteai pe Adrian(NASU) dar nici ceilalti membri prezenti astazi nu cred ca iti erau complet necunoscuti!
                        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                        Comment


                        • Eu trebuia sa il iau pe banutz(BDM) dar am intarziat si nu a mai mers. Imi cer scuze danut dar nu puteam sa plec.

                          Comment


                          • @Gusi- Apoi la cit de mare este orasul macar din vedere si tot ii cunosteam

                            Comment


                            • Salutare baieti,doamne fereste nu vreau sa sperii fata..
                              Last edited by Fane; 5 January 2010, 12:27.

                              Comment


                              • @NASU- Da, important e sa atragem si reprezentante ale sexului frumos! Poate o convinge YPY si vine si data viitoare, sa ne cunoastem!
                                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google