Intalniri Logan Club Calarasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gata, nene te-ai repatriat?
    INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

    Comment


    • Costache am scris cu galben ce era cod galben bre,dar iati ochelarii daia 3d ca sa vezi calumea

      Fane-l gata frate m-am repatriat cu bine.
      Last edited by NASU; 7 February 2010, 09:43. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Se face ceva duminica asta??Rusu daca e ma suni si pe mine sa vin sa ma iei

        Comment


        • azi vine careva ca nu stiu daca o sa am masina depinde ce decide tata daca sa-l duc eu la munca sau nu

          Comment


          • care mai vine eu unu vin sa vedem cine mai vine si unde tot la zoo sau la barbu sau la balci ori la dada vam lamurit

            Comment


            • pana la urma unde ne intalnim azi?

              In parcare la BCR nu este bn,si vedem dupa aceea unde mergem
              Last edited by Laur-ZCL-; 7 February 2010, 13:13. Reason: Automerged Doublepost
              Logan PH2 - 1.6,16v
              Logan PH1 - 1.6 MPi

              Comment


              • Prezen si eu cu noul(vechiul)membru logan club-Achim!

                Comment


                • eu unu am sa vin acum unde?
                  tot la zoo ?

                  Comment


                  • 07.02.2010

                    Si astazi pe o vreme (teoretica) de cod portocaliu, in bataia lapovitei, o buna parte a membrilor Logan Club Calarasi s-au adunat la Zoo:AndreiMNO, Laur-ZCL-, Florinneny, Gusi, Axel_Rusu, Kostache,Cristi-BCL, StefanSRT,Danutz(BDM), Achim, Viorel(Solenza),Psebastyan, CL99VIS, Gabi(cu autobuzul pe care l-a lasat parcat pe mal!).
                    Aproape o ora de discutii, intr-o atmosfera incinsa de idei,cu speranta ca la vara va fi mai bine..
                    Sa remarcam PRIMA prezenta a lui Achim, care de anul trecut ne ameninta ca vine
                    Cristi-BCL s-a tinut de poante, dar tot la Zoo ne-am intalnit, iar Axel_Rusu a uitat sa-l anunte si pe Bogdan91, ca loc in masina am mai avut..
                    Attached Files
                    Last edited by Gusi; 7 February 2010, 16:56.
                    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                    Comment


                    • super frumos a fost daca era si un picut mai cald era si mai frumos dar trebuie sa vina si primavara sau vara care o dori sa fie prima si sa vezi atunci

                      Comment


                      • O...,buna dimineata d-nu Achim ,ati fost la intoilnire?

                        Baieti nu am venit ca am crezut ca nu se tine pe vremea asta ,dar vad ca ati fost destui,trebuia sa ma sune si pe mine cineva ca se tine intilnirea.dar oricum ramine pe data viitoare.
                        Last edited by NASU; 7 February 2010, 17:09. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Te-am sunat eu,eram cu Achim,am vrut sa trecem sa te luam,mai urmareste si tu discutiile de pe forum

                          Comment


                          • Nici frigul si nici zapada cazuta asupra orasului nu ne-a oprit sa ne intalnim noi loganistii astazi.
                            Logan PH2 - 1.6,16v
                            Logan PH1 - 1.6 MPi

                            Comment


                            • @Laur-ZCL- Da, in loc sa stam acasa cu nevestele/prietenele, mergem in parc sa ne intalnim! Sa se incalzeasca, sa avem cum sa mai mesterim la masini!
                              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                              Comment


                              • Gusi cu neveste/prietene avem timp toata saptamana.Ne mai facem timp o data pe sapt. si pt "amanta" noastra masina adica{LOGANUL}
                                Logan PH2 - 1.6,16v
                                Logan PH1 - 1.6 MPi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google