Intalniri Logan Club Calarasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Frumoase pozele si lui Florin i-au placut si a spus ca i-a parut rau ca nu a putut sa vina cu mine dar eu sper sa il pot lua duminica viitoare (fiindca a avut piciorul in ghips iar acum se reface treptat)!
    sigpic

    Comment


    • Se pare ca n-a fost chiar asa portocaliu codul, asa e?
      Duminica viitoare o sa fiu si eu acasa, poate se mai indreapta si vremea, pana atunci o sa mai fac niste stickere, deja avem cateva masini care nu au. Pentru solenza facem unul ''fan Logan Club''.
      Bun venit lui Achim pentru prima intalnire, sper ca nu l-ati speriat sa nu mai vina si la a doua
      INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

      Comment


      • salut loganistilor daca nu aveti lanturi e cazu sa va luati ca nu mai tine vrajala

        da nu poti sa imi faci unu cu fan solenza club?
        Last edited by solenza; 8 February 2010, 11:53. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • felicitari pentru intalnirea de ieri si pentru curajul pe care l-ati avut sa va intalniti in parcare....poate saptamana viitoare va fi mai cald si ne vom putea intalni linistiti si din nou sa umplem parcarea pentru k, se pare ca noii membri au activitate pe forum dar vin si la intalniri.Aaaaa sa-i spun si eu bun venit lui Achim.
          Last edited by Fane; 8 February 2010, 14:39.

          Comment


          • @solenza- pai cum vrei asa il facem.
            @CristYPY- donez tastatura cu tasta ''k'' defecta, te bagi??
            INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

            Comment


            • in loc de logan club sa scrie solenza club

              Comment


              • soselele din calarasi pline de gheata sunt numai bune pentru drifturi eu am facut fara sa vreau si cu 30 de km pe ora

                Comment


                • Domnu danutz eu urmaresc discutiile pe forum ,dar asta nu inseamna ca dorm pe calc.si am vazut apelul de la tine dar prea tirziu si deaia nu te-am mai sunat.

                  Si daca mai ma uit si la postari, nu stiu care din noi este mai activ pe forum....
                  Last edited by NASU; 11 February 2010, 19:07. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • @NASU, Danutz-Pace fratilor! Peace brothers! Paix mon freres!
                    In alta ordine de idei, am auzit un zvon, ca va veni la intalniri prima loganista din Calarasi! Ea ar fi cea de-a treia reprezentanta a sexului frumos care ar dori sa vina, dupa ce eu am avut o tentativa esuata de a invita o blonda, iar Nasu a speriat-o pe cea de-a doua..
                    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                    Comment


                    • Despre cine e vorba? Cumva doamna cu masina alba?
                      Am trecut ieri pe mal si se vedea curat ''derdelusul'' la Zoo, se poate intra/iesi fara probleme.
                      INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                      Comment


                      • Glumeam gusi ,eu cu danutz ne permite-m.

                        GUSI,Promit ca de data asta nu mai sperii pe nimeni.

                        Duminica asta sper sa nu se mai iveasca nimic si o sa vin,imi doresc din toata inima sa vin.abia astept sa ne vedem.

                        Pentru doamna ce-a noua in lcc nu,pot decit sa-i urez bun venit si la multe participari in lcc.

                        Gusi spune-mi te rog si mie de unde ai luat lanturile si sufa si cit te-a costat toate.
                        Last edited by NASU; 12 February 2010, 19:14. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Duminica la Zoo? Hai, care te mai inscrii? Gusi, Fane-CL, NASU(daca nu se iveste ceva)..
                          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                          Comment


                          • salut,stiu ca este cam tirzu sa va multumesc de primirea facuta pe vremea aceea ciynoasadar primirea a fost una destul de calduroasa

                            Comment


                            • lista participanti la intalnirea de duminica 15.02.2010

                              1.Gusi
                              2.Fane-CL
                              3.NASU (daca nu se iveste ceva)
                              4.Stefan SRT
                              5.
                              sigpic

                              Comment


                              • eu nu am sa vin maine ca este ziua sotiei mele si nu am cum intelegeti nu ?
                                saptamina viitoare abia astept

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google