Intalniri Logan Club Calarasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mai bine mai tarziu Dar Laurentiu are o scuza, a fost la fotbal! Am uitat sa-l trecem si pe prietenul lui Marian(YSA); omul a venit pentru a doua oara..Probabil atmosfera asta de primavara ne-a bulversat un pic!
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • @Gusi-scz de intarziere.imi pare rau ca nu am poze si de la fotbal
      Logan PH2 - 1.6,16v
      Logan PH1 - 1.6 MPi

      Comment


      • Salve. eu nu am venit deoarece am fost la o prezentare. Sper data viitoare. sau poate schimbati ora?

        Comment


        • frumoase pozele, nu stiu cand o sa mai ajung si eu la cl la intalnire, sper cat mai curand

          Comment


          • Baieti scuze ca iar nu am ajuns, dar am servit ceva alcool la prinz ca am avut niste musafiri la masa si stiti cum este nu am mai putut pleca cu masina.refrieritor la schimbarea orei eu sunt de acord pentru ca la ora 14 este cam aiurea (mai te incurci cu fel de fel de lucruri).....si dimineata la 9-10 zic eu ca ar fi mai bine.am vazut pozele sunt super frumoase.

            Comment


            • @NASU-La 9 -10 e prea dimineata,poate ne intalnim mai spre seara ca acum se intuneca mai tarziu
              Logan PH2 - 1.6,16v
              Logan PH1 - 1.6 MPi

              Comment


              • Cum hotariti...,dar duminica deobicei se petrece in familie, si mai sunt si alte probleme familiale ,asa ca exista riscul ca sa se iveasca ceva.(nu mereu).

                Comment


                • Atunci sa ne intalnim intr-o dupa-amiaza(seara), in cursul saptamanii?
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • eu sunt de parere ca este destul de bine si ziua cat si ora intalnirii.....dar acum....majoritatea decide

                    Comment


                    • vin cu o parere nu o luati in nume de rau tinind cont ca se intuneca mai tirziu si se schimba si ora stabilim de comun acord o zi dupa ora 16 eu propun VINEREA si putem sa ne intilnim tot la zoo banuesc ca nu este asa aglomerat seara (veniti cu propuneri )

                      Comment


                      • Eu sunt de parere ca trebuie sa schimbam doar ora, ziua (duminica) si locul (BCR) sa ramana aceleasi.
                        INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                        Comment


                        • Si eu sunt de acord cu Fane-CL,la BCR e mai bn decat la zoo si tot duminica
                          Logan PH2 - 1.6,16v
                          Logan PH1 - 1.6 MPi

                          Comment


                          • ma supun majoritatii

                            Comment


                            • pina la urma cu hotariti,mai bine tot duminica dar parca 14 este cam nepotrivita.cum zice-ti.

                              Comment


                              • si eu sunt de aceeasi parere sa lasam locatia si ziua neschimbate iar ora...cam aceeasi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google