Intalniri Logan Club Calarasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • multumesc la toti baetii pentru urarile de FLORII

    Comment


    • Am dus-o seara asta pe Elena la serviciu si am luat-o pe la Prefectura. Parcarea de la BCR nu gazduia decat o masina. Se pare ca locatia asta e cea mai buna!
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • Vad ca duminica vremea se anunta urata(ploaie) cred ca o sa fie nasol.
        Logan PH2 - 1.6,16v
        Logan PH1 - 1.6 MPi

        Comment


        • Ne-am intalnit iarna, pe viscol si ninsoare si sa ne speriem de-o ploaie? Da' localu' ala unde eu n-am fost inca, n-are acoperis?
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • Ba da are acoperis,uitasem ca putem sa ne intalnim si la un bar
            Logan PH2 - 1.6,16v
            Logan PH1 - 1.6 MPi

            Comment


            • se intra si cu masina la bar?

              Comment


              • Da dar sa cautam o terasa undeva
                Logan PH2 - 1.6,16v
                Logan PH1 - 1.6 MPi

                Comment


                • ma gandeam ca poate ati gasit ceva , vreun bar in aer liber, sa se poata servi ceva direct din masina...

                  Comment


                  • @psebastyan- Parcam masina direct la tejghea
                    Sebastian, credeam ca ai disparut..Uite dom'le ca isi mai aduce lumea aminte de forum!
                    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                    Comment


                    • e mai bine asa ! )

                      Gusi ti-ai montat statia?antena nu iti dispare noaptea?sau ai garaj?

                      nu, n-am disparut dar incerc sa supravietuiesc in orasul asta de .. "lux". si am ajuns sa fac aproape de toate, o sa-ti povestesc duminica cand ne intalnim.
                      Last edited by psebastyan; 26 March 2010, 22:22. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • @psebastyan- Pai nu le tin montate. Nici nu prea le folosesc in oras, ca sunt putini "hamsteri" deocamdata pe la noi. Se monteaza in 3-4 minute statia si antena(are talpa magnetica) si le folosesc cand plec pe la tara. Ca in alta parte nu prea am mai fost de mult..
                        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                        Comment


                        • am inteles. acum nu mai am bani ca vroiam si eu o statie decat un detector de radar. poate mai incolo..

                          Comment


                          • salut baieti sti cineva de tricouri duminica vin si eu poate le aduce ne auzim duminica

                            Comment


                            • salutare imi cer scuze nu este topic pentru pescari dar trebuie sa stiti pentru cei carora le place la pescuit ca pe canal de la crescatorie (la esirea di oras) catre Canton paralel cu soseaua se prinde peste fff mult 8-10 kg. joi s-a prins si 15 kg.la undita numai dimineata pina la 13-14h (caras marisor,ciortanica si fff rar crap).

                              Comment


                              • Multumesc tuturor pentru urarile facute !

                                La multi ani tuturor celor ce isi serbeaza astazi ziua numelui !!!
                                Last edited by stefan SRT; 28 March 2010, 09:22. Reason: Automerged Doublepost
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google