Intalniri Logan Club Calarasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1.bdm
    2.nmh

    Comment


    • 1.bdm
      2.nmh
      3.edw
      4.

      Comment


      • danutz,sper ca faci cinste?

        Comment


        • Da, tre' sa faca cinste! Prietenii stiu de ce! A,era sa uit: Nasu pe unde mai e? A plecat in concediu? De YPY stiu ca exista, l-am vazut in seara asta cu prietena.
          P.S.Maine la ora 14, la BCR.
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • sper ca in curind sa nu ma dati si pe mine disparut ca nu am mai venit cam de mult la intilniri si nici maine nu vin

            Comment


            • te bronzezi?

              Comment


              • Atunci maine la 14,00 la BCR,la 14,30 la Zoo!

                Comment


                • @Danutz- Trebuie sa venim la costum?
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • 1.bdm
                    2.nmh
                    3.edw
                    4.cos

                    Comment


                    • Intalnire astazi in parcarea BCR, inainte de ploaia torentiala, cu DANUTZ, GIGI_TUDORAKE, RUSU_PETRE, AXEL_RUSU, PETRO, EDW, DUDULA, CRISTYPY, STEFAN SRT(cu familia) , GUSI. A trecut, in interes de serviciu, si Marian, colegul lui Rusu-senior. Poze o sa urce YPY, asa ne-a promis.
                      Am discutat despre Regionala Logan Club de la Mioveni, Arges (la ca re imi pare rau, dar personal nu pot participa) si despre Intalnirea Nationala nr.5 de la Sibiu, de la sfarsitul lunii iulie.
                      S-a mai vorbit despre schimbarea orei de intalnire duminica, dar asteptam propuneri concrete!
                      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                      Comment


                      • Baieti nu am plecat in concediu,de luni sunt in concediu, dar astazi nu am putut ajunge la intilnire deoarece am fost prins cu ceva activitati prin casa .sper ca data viitoare sa nu mai lipsesc.

                        Comment


                        • @NASU- Naspa! Sa stii ca duminica nu se lucreaza, nici macar in casa, e pacat. Duminica doar programe de relaxare...
                          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                          Comment


                          • Cine zicea ca a fugit YPY din tara? uite ca a aparut..
                            Daca doriti sa schimbam ora, discutiile se poarta aici, prin urmare as dori ceva propuneri.
                            INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                            Comment


                            • eu zic sa punem doua ore,una pt. vara si una pt.iarna: 10 am pt vara si 14 pm.iarna.

                              Comment


                              • @SIBIANUL- Domnu' Sorin tragi cu ochiul? Am auzit ca te-a prins microbul pescuitului...
                                @Fane-CL- Personal imi convine orice ora.
                                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google