Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stefan SRT-se pare ca nu ai mers cu masina cu xenon de nu le apreciezi deloc....sunt ff bune in toate conditiile...roaga si u pe cineva cu xenon sa te dea o tura noaptea....sigur o sati schimbi parerea..

    Comment


    • @CristYPY- Ia zi, dupa ziua de ieri, tre' sa faci cinste? Sau inca nu?
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • @Cristy YPY asa o fi......
        sigpic

        Comment


        • Am aflat din "surse" ca YPY a fost ieri cu cineva la examenul pentru carnet de conducere...
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • salutare,as dori si eu un set embleme loganclub /cine are,cat costa??

            Comment


            • Gusi-din pacate amanam petrecerea pentru data viitoare...

              Comment


              • @costi2006c -Salut! Stickerele LOGAN CLUB pentru parbriz si emblemele pentru grila si portbagaj (Logan Club Calarasi) sunt oferite membrilor care: au cont si activitate pe forum si participa la intalnirile din orasul nostru. Te asteptam dupa Anul Nou la intalniri! Pana atunci, urmareste forumul, discutiile de pe sub-forumul calarasean si participa cu tot ceea ce te intereseaza sau poate interesa alti membri. Numai bine!

                @CristYPY -Nu e un capat de lume. Sa fiti sanatosi si..pe ei, data viitoare! Multa bafta!
                Last edited by Gusi; 23 December 2009, 22:30. Reason: Automerged Doublepost
                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                Comment


                • Salutare! Stie cineva ce program de lucru au statiile de itp de sarbatori? M-am uitat in talon si trebuie sa`mi fac itp-ul

                  Comment


                  • @andr3i1990 -Teoretic "particularii" lucreaza si azi, iar saptamana viitoare de luni pana joi,pe 31 decembrie. Incearca azi sa dai o fuga la Astalrom(fostul SUGCT),pe Varianta, la ei era cam 100 de lei. Mai poti incerca si la Alitrans. Bafta!
                    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                    Comment


                    • @Gusi-Ce viteza de reactie aveti, domnu'

                      @CristYPY-bine ca n-ai auzit telefonul alaltaieri, azi-noapte la ora 1 m-am intors d-acolo

                      @costi2006c-dupa cum deja ti-a spus Gusi, vino la intalniri, urmareste forumul, nu te sfii sa scrii cand ai ceva de spus. Pentru inceput poti sa te prezinti aici.
                      Last edited by Fane; 24 December 2009, 09:27.
                      INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                      Comment


                      • @Fane-CL- M-am trezit azi pe la 4,30 si...am intrat pe forum!
                        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                        Comment


                        • Logan Club Călăraşi a ajuns în presă. Citiţi aici articolul!

                          Gusi, nu spuneai nimic, dai declaraţii la presă şi taci chitic :P

                          Comment


                          • Asa e Gusi, modest din fire..
                            @Zenit- te asteptam la urmatoarele intalniri
                            INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                            Comment


                            • Cu ocazia sfintelor sarbatori va doresc sanatate si fericire alaturi de cei dragi
                              sigpic

                              Comment


                              • @Gusi - mersi de sfat. nu am putut ajunge azi, ma duc luni prin oras. sper sa gasesc !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google