Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sunt din slobozia si daca poti sa ma rezolvi in legatura cu calculatoru de bord lasa si ti un nr de tel si te sun eu . Cand poti tu.Vin oriand la calarasi sau poate cunosti pe cineva care stie sa puna calculator de bord.NR MEU ESTE 0720 118 036

    Comment


    • Am ceva probleme cu internetul, astia de la Ilink cica mi-a clonat cineva "MAC"-ul si se conecteaza in locul meu. Astept sa rezolve azi dimineata, ca mai tarziu plec la tara...Colac peste pupaza, la 1 martie inceteaza valabilitatea licentei "evaluation copy" Windows 7, asa ca o sa ma intorc la batranul XP!
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • @Gusi- cred ca problema cu internetul de la ilink este mult mai mare si eu am avut de la ei si nu mai puteam cred ca am dat peste 50 de telefoane intr-un an cit am avut contract la ei aceeasi problema si la mine" cineva va cloneaza ip-ul" asta era raspunsul singura solutie este sa schimbi providerul eu as am facut acum am la UPC si pot sa spun ca de 1 luna nu a picat nici macar o data as fi vrut sa am rcs dar am avut vecini de gasca atunci cind au venit cu instalatul pe scara s-au luat de ei si au " fugit" si de atunci am tot facut cereri peste cereri cu liste si nimic
        concluzia este sa ii schimbi ca mie mi-au mincat zilele

        Comment


        • eu nu am avut pb cu netul de la ilink si imi merge si foarte bn

          Gusi tu ziceai k ai pb cu reglajul lobar al scaunului d la sofer?
          Last edited by AndreiMNO; 20 February 2010, 12:05. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • gusi cauta pe net windows loader pentru problema.

            Comment


            • --------------------------------------------------------------------------------

              Sunt din slobozia si daca poti sa ma rezolvi in legatura cu calculatoru de bord.Vin oriand la calarasi sau poate cunoasteti pe cineva care stie sa puna calculator de bord.NR MEU ESTE 0720 118 036

              Comment


              • Pentru cei care mi-au tinut pumni joi la examen pentru cat E, vreau sa va anunt ca am reusit si va multumesc. Sper sa ne vedem duminik viitoare

                Comment


                • Felicitari Neny,urmeaza cinstea!

                  Comment


                  • probleme nu am avut nici eu cu cei de la ilink, merge super.
                    @andrei@ - am avut si eu
                    vorbim maine

                    Comment


                    • @floryneny - FELICITARI PENTRU REUSITA NENEA !
                      si eu internet de la ilink si nu am probleme merge chiar bine !
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by florinneny View Post
                        Pentru cei care mi-au tinut pumni joi la examen pentru cat E, vreau sa va anunt ca am reusit si va multumesc. Sper sa ne vedem duminica viitoare
                        Felicitari, colegu'!
                        INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                        Comment


                        • Va multumesc pentru felicitarii si daca vin akasa dunimik fac cinste

                          Comment


                          • felicitari si drumuri bune Nenea!!!

                            Comment


                            • Eu pe Nenea nu-l mai felicit pe net, ca am facut-o la telefon
                              Cu netul, ca sa zic, duminica seara mergea...O sa mai vad maine ca sa fac, daca nu merge.
                              AndreiMNO, te-a lamurit Gigel cu reglajul lombar la scaun?
                              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                              Comment


                              • felicitari nenea!

                                Baieti azi am vorbit cu omu pentru chedere,si a spus ca mai are ceva pe la garaj dar sa se uite sa vada cite,asa ca daca fac rost o sa pot sa va ajut pentru cine doreste sa-si puna la motor o rezolvam.

                                Danutz nu esti destul de cinstit?,ce iti mai trebuie cinste?
                                Last edited by NASU; 23 February 2010, 18:54. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google