Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baieti sory...ca am cam absentat in ultimile zile dar am fost intr-o mare curatenie si am avut toate strinse,deaceia am fost absent si pe la ultima intilnire.deacum voi fi mai activ.multumesc pentru intelegere. Un gratarel ceva?.....


    Sustineti copiii bolnavi de leucemie printr-un sms la 858 (2 euro/sms)!

    Comment


    • Gratarel? Da, dar unde? Ca nu ai unde sa stai de apa. Apropo, in afara de canalul Siderurgic, unde se poate da la peste? De un guvid, oblete, ceva de omorat timpul !
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • la portofel in piata la orizont se prinde bn
        Logan PH2 - 1.6,16v
        Logan PH1 - 1.6 MPi

        Comment


        • Da frate dar tot mai bun este ala prims cu mina ta,dar pina la urma merge orice fel.

          Gusi mai sunt si alte locuri neinundate,se gaseste.
          Last edited by NASU; 2 July 2010, 20:41. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • pe siderurgic a raman neinundat si inca se mai pescuia in rest e numai apa,am fost eu in seara asta pana la chiciu
            Logan PH2 - 1.6,16v
            Logan PH1 - 1.6 MPi

            Comment


            • Dunarea mare

              Asa arata astazi Dunarea la Calarasi trecerea cu bacu de la Chiciu
              Attached Files

              Comment


              • Am fost si eu astazi pe la pranz la Chiciu. Kostache, bine ca ai pus poze, ca eu am uitat sa iau aparatul. Doamne, ce mare e lenea asta..
                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                Comment


                • Asa arata si aseara la chiciu
                  Logan PH2 - 1.6,16v
                  Logan PH1 - 1.6 MPi

                  Comment


                  • Salutare, domnu', mersi de poze!
                    INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                    Comment


                    • Salutare veleriu ,frumoase poze dar cred ca ati stat cam mult in curent ca erati cam umflati la ochi....super.

                      Comment


                      • Nasu...nu am stat in curent...am sudat
                        sigpic

                        Comment


                        • Salutare valeriuciprian, tu "sudezi" fara sa faci protectia muncii?

                          Comment


                          • Da, bine ca ne-a mai trimis Galatiul poze de la Mioveni, ca fotograful nostru a fost cam zgarcit..E drept, si-a mai rodat mana duminica, pe ploaie!
                            In alta ordine de idei, felicitari Kostache, pentru ca ai scapat de 50% din kormorane( cu k-mic!). Sa fie bani si sa le schimbi si pe celelalte!
                            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                            Comment


                            • Originally posted by EDW View Post
                              Salutare valeriuciprian, tu "sudezi" fara sa faci protectia muncii?
                              Cand intri in "sut" pe nv nu faci protectia muncii inainte...o faci dupa
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google