Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by valy99 View Post
    salut baieti si la multi ani andreilor. caut si eu un sticker logan club si nu gasesc, toate stickerele din tara sa apeleze la mine), asa k sa fac s o gluma)
    Cum bine zice Florian, stickerele se pot face usor... Vino duminica la BCR in parcare, de pe la ora 15 o sa fim acolo, am eu un set in masina.
    INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

    Comment


    • Originally posted by FlorianYFL View Post
      stikere gasesti pe la toti dar prieteni mai rar. nu stiu daca ajungi la intalniri la ei, dar e bine sa te duci ca nu stii ce prieteni pierzi.
      Florian, multumim Nu ne lauda ca ne-o luam in cap!
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • laure i-a zi arata bine???

        am vrut sa mai pun poze dar nu stiu cum
        Last edited by cioalcal; 30 November 2010, 21:23. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • ok o sa vin si eu sa va cunosc.

          Comment


          • cioalcal - cate bari ai acasa ma?l-ai pacalit pe marius si cu asta,sa-mi dai si mie un mcv
            Logan PH2 - 1.6,16v
            Logan PH1 - 1.6 MPi

            Comment


            • mai am 3de fata dintre care 2sunt de mcv si una normala si 1de spate cu difuzor tot originala in total 4 iti dau laure ne auzim am si un set de flapsuri daca sii pe cine va

              Comment


              • La multi ani romania!!!!!

                Comment


                • @Gusi-dupa resoftare daca nici pina la ora asta nu ai scris nimic ori nu te mai saturi de plimbat ori ai ramas fara benzina pe varianta

                  Comment


                  • @Danutz- Bre, ce repede se afla! Deocamdata sunt in rodaj, inca nu mi-am facut o parere clara! Tre' sa fac niste km, ca sa emit o concluzie!

                    P.S. Help! Am nevoie de un suport ptr.2 baterii R6, din alea mici, cum sunt pe la jucarii de exemplu. Am cautat si pe la jucariile Andei dar nu mai au demult asa ceva.
                    Last edited by Gusi; 4 December 2010, 13:43. Reason: Automerged Doublepost
                    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                    Comment


                    • Salutare Gusi , la capitolul asta te poti baza pe mine.Iau de la junior dar sa nu afle Mosul ca nu ii mai aduce nimic.Ok?

                      Comment


                      • @EDW- Multumesc! Nimeni nu afla nimic!
                        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                        Comment


                        • Ok Gusi , cu placere.

                          Comment


                          • Cine imi zice si mie de ce mi-se ridica decat 2 liniute la temperatura de la apa si nu 4. se mai ridica si 4 din cand in cand. dar mai mult imi sta ridicate 2

                            Comment


                            • @florinneny- Incepe sa citesti aici , gasesti raspunsuri! Bafta! P.S.-Un secret!Poti sa folosesti functia "search"!
                              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                              Comment


                              • Nenea sunt probleme mari de tot,s-a racorit afara
                                Logan PH2 - 1.6,16v
                                Logan PH1 - 1.6 MPi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google