Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Loganu- am inteles da stiu de nenea ca este de-al vostru acum si am sa salvezi si nr de tel sa il am acolo ca nu se stie niciodata'
    da stiu unde este teatrul de vara si sper sa ajung si eu pe la intilniri pe acolo
    nu nu am fost mirat ca am vazut ce te-ai uitat la stickere si am banuit ca stii despre ce este vorba si mai stiu din fotografii ca aia este zona unde aveti intilnirile duminica
    Last edited by kostache; 21 March 2010, 20:26.

    Comment


    • @kostache- Bre', unu cate unu' fugiti la Constanta! Nu va mai place praful de Calarasi!
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • @Gusi - incerc sa ma invat la Constanta ca doar trebuie sa inceapa sezonul estival

        Comment


        • lasa ma gusi ca-i gonesc eu inapoi

          sigpic

          Comment


          • @SONYKEL- De ce? Sunt baieti valabili! Da' poate vii tu la un pescuit si ne mandrim ca te-am racolat!
            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

            Comment


            • Imi trebuie si mie capacul de la butuc,spate dreapta ca mi sa stricat filetul la un prezon.Daca stiti pe cineva care are sunati-ma si pe mine
              Logan PH2 - 1.6,16v
              Logan PH1 - 1.6 MPi

              Comment


              • salutare....azi am luat masina cteva poze dar nu prea clare...
                Attached Files

                Comment


                • @Laur-ZCL- Sa intrebam...
                  @CristYPY- Te-am vazut cum dadeai roata pe la Orizont-ANL-uri!
                  Tot astazi m-am intalnit si cu Laur-ZCL si i-am mai vazut pe Cristi-BCL si AndreiMNO.
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • Salut @loganu -e posibil pe sezon sa venim mai multi la mare si poate ne vedem acolo,eu in fiecare vara vin la mare si stau in constanta ca acolo am copilarit si am si neamuri acolo ,stau pe soveja linga academie.poate cine stie.....va salut pe toti din constanta.

                    Va place ce poza mi-am tras la avatar ?,daca oi putea asa o sa fie urmatorul meu logan
                    Last edited by NASU; 25 March 2010, 21:53. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • pe toti va asteptam cu drag ..numai sa anuntati si voi cand veniti .... sper ca nu va suparati ca sunt spion pe aici

                      Comment


                      • Celor care duminica isi sarbatoresc ziua numelui,LA MULTI ANI! Avem pe Florinney, pe Florin (SRT junior) si pe Florin (YSA junior)!
                        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                        Comment


                        • ...

                          si eu le urez La Multi Ani tuturor celor care isi sarbatoresc maine ziua!
                          Viata Are Prioritate ! Drive Safe !!!

                          Comment


                          • Multumesc tuturor pentru urarile facute !
                            sigpic

                            Comment


                            • @StefanSRT- Stefane, mai aveti nitel si deveniti "Loganisti de 5 stele"! Felicitari pentru activitate, printre cei mai activi loganisti calaraseni.
                              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                              Comment


                              • Multumesc mult dar e numai activitatea de rutina !
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google