Bazar de Calarasi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @CristYPY- Eu le am pe alea de aluminiu stock pentru vara. Parerea mea:decat jante bengoase si cauciucuri "CREMVURSTI", mai bine jante de tabla cu gume de calitate!
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • @AG 23 YNG-Cum sunt acelea pe 1,6-16v,poze nu am si pretul este unul de criza pana in 500 lei

      @Gusi-nu le mai pui pe acelea de aluminiu pe masina
      Last edited by Laur-ZCL-; 25 February 2010, 23:35. Reason: Automerged Doublepost
      Logan PH2 - 1.6,16v
      Logan PH1 - 1.6 MPi

      Comment


      • Laur astept un telefon cand este problema rezolvata cu jentile si am venit sa le iau

        Comment


        • Vand 4 anvelope kormoran- 400 leuti 0765.400.680

          Comment


          • Ypy o sa te rog sa nu te superi dar a intervenit ceva si nu mai pot sa iau alea ce vorbisem.

            Kopstache amvelopele kormoran sunt de iarna?
            Last edited by NASU; 26 February 2010, 17:31. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Originally posted by Laur-ZCL- View Post
              ypy s-ar putea sa-ti fac rost de jeante sapt. vitoare cum sunt ale mele,daca mai vrei
              Scuze că mă bag,poti să faci rost de un set de jenti aliaj model"bran"si dacă da la ce pret.

              Comment


              • @lungu Dan-nu promit nimic,il am pe ypy care ast de 2 sapt,te anunt dupe ce ii fac lui rost asta sapt vitoare
                Logan PH2 - 1.6,16v
                Logan PH1 - 1.6 MPi

                Comment


                • @Nasu- nu nu sunt de iarna

                  Comment


                  • Vand eleron luneta cu striatii pe el vopsit rosu 100 lei

                    Comment


                    • @CL-99-VIS -l-ai dat jos de pe luneta
                      Logan PH2 - 1.6,16v
                      Logan PH1 - 1.6 MPi

                      Comment


                      • Originally posted by CL-99-VIS View Post
                        Vand
                        -4 cauciucuri Kormoran 185/65/15-100 lei

                        Cam ce uzura au?
                        INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                        Comment


                        • Originally posted by Laur-ZCL- View Post
                          @lungu Dan-nu promit nimic,il am pe ypy care ast de 2 sapt,te anunt dupe ce ii fac lui rost asta sapt vitoare
                          Nu stiu dacă iau curând jante deşi imi doresc dar ca toata lumea stau cam nasol cu banii.Am crezut că deja ai daia te-am intrebat.Apropo jantele pe care le ai la ce pret sunt si in ce stare(dacă sunt zgâriate ,lovite etc)dacă nu sunt cam insistent.Numai bine

                          Comment


                          • @lungu Dan - jantele nu le am eu,le i-au de la un servis,pana in 500-600 lei nu stiu sigur,model cum e pe 1,6.16v eu mi-am luat cum sunt acelea pe 1.5dci cu 300lei de la un prieten dar la 5000km
                            Logan PH2 - 1.6,16v
                            Logan PH1 - 1.6 MPi

                            Comment


                            • Originally posted by Laur-ZCL- View Post
                              @lungu Dan - jantele nu le am eu,le i-au de la un servis,pana in 500-600 lei nu stiu sigur,model cum e pe 1,6.16v eu mi-am luat cum sunt acelea pe 1.5dci cu 300lei de la un prieten dar la 5000km
                              Nu sunt scumpe ,eu asi vrea ca acelea cum sunt pe modelul full după 2007(nu ca pe 1,6.16v)la

                              Comment


                              • off-topic- @lungu Dan -Tu esti mai demult pe forum, voi pe la Slobozia nu faceti nimic? Demarati intalnirile, fluturasi etc.
                                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google