Bazar de Calarasi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kostake- si cat esti dispus sa platesti???

    Comment


    • @CristYPY- sunt dispus sa dau in jur de 250 max 300 lei

      Comment


      • cumpar cotiera armster pentru logan cu geamuri electrice spate+acea intaritura,culoare gri

        inca e valabil

        Comment


        • kostache-stabilim o zi si ne intalnim sa vezi despre ce este vorba si sa negociem

          Comment


          • @CristYPY- ok cind esti dispus te astept si spor la cumparaturi

            Comment


            • Vreau si eu sa cumpar 4 jenti de tabla de logan,daca stiti pe cineva sau auziti sunt disponibil la nr 0722596395.Va multumesc.

              Comment


              • @NASU- Adriane, vrei sa-ti faci un set de roti de iarna?
                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                Comment


                • Da vreau pentru ca se merita investitia,sti pe cineva?

                  Fane-l am pe cineva si daca vrei mergem si vorbim cu el,ca ei mai au bari care le schimba si poate gasim ceva.
                  Last edited by Fane; 13 February 2010, 00:41. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Vand 2 difuzoare auto BLAUPUNKT GTx542,se potrivesc la logan pe fata.Cine este interesat sa ma contacteze la 0734290307
                    Logan PH2 - 1.6,16v
                    Logan PH1 - 1.6 MPi

                    Comment


                    • un pret si poze?

                      Comment


                      • de vanzare aparat foto Twin Gate 6630, echipat cu card de 1 GB, 2 acumulatori GP, incarcator GP, cablu de alimentare, CD, cutie. Pret 150 ron
                        Attached Files
                        Last edited by psebastyan; 15 February 2010, 17:26. Reason: poze

                        Comment


                        • gigi_tudorache: 60lei.Nu am poze cu ele acum,dar pot sa ti le arat duminica la intalnire daca vi
                          Logan PH2 - 1.6,16v
                          Logan PH1 - 1.6 MPi

                          Comment


                          • Salutare all. Cine imi da si mie o idee, cu ce sa inlocuiesc chestiile alea de plastic de la usi sa nu mai imi zdrangane? V-ati dat seama la ce ma refer, nu?
                            Fane, mi-a soptit o pasarica cum ca ai tu un anume furtun bun pt. asa ceva. Te milostivesti sa-mi dai si mie?
                            Apropos...intreaba Cristi BCL de displayul ala, sa nu uiti si ce-l costa.
                            Merci all.
                            http://www.achats-industriels.com/au..._habitacle.jpg

                            Comment


                            • Pai vino si tu pe la Zoo cand ai timp si rezolvam cu usile. Si cu display-ul lui Cristi.. ce sa coste.. oricum n-am terminat cu el, trebuie sa mai demonteze o data bordul.. deja ma simt eu dator
                              INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                              Comment


                              • de vanzare:
                                subwoofer magnat+statie si kit de instalare-500ron neg.
                                bara fata logan-150ron
                                scaun sofer fara reglaj(in perfecta stare)-100ron
                                praguri(fac parte din kitul tuning original dacia)-200ron neg.
                                spoiler spate logan-50ron
                                aparatoare noroi spate-15 ron
                                becuri h4 philips blue xenon 2 buc-60ron
                                spoiler fata(model opel astra)-70ron

                                Contact:Nr telefon:0727358129
                                ID mess:cristianypy.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google