Bazar de Calarasi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut! unde pot gasi autocolant din acela negru mat pt stalpii de la usi ?dak aveti de vanzare astept rasp

    Comment


    • @ - mishake salut, am vazut la Mecantu saptamana trecuta ,era cam 30 ron setul vezi si tu.

      Comment


      • mishake - daca ai veni pe la intalniri ai afla de unde sa iei si colant si multe altele si mai ieftin de 30 lei
        Logan PH2 - 1.6,16v
        Logan PH1 - 1.6 MPi

        Comment


        • @Laur zcl-scz dar deocamdata nu pot veni pt k duminica plec la facultate

          Comment


          • - DONEZ set stergatoare. Au fost pe masina mea si mai pot fi folosite. Daca e cineva interesat, le are duminica la intalnire, in parcare la BCR!
            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

            Comment


            • Ptr. Rusu_petre...

              Pretul jantelor este de 145 lei ( ambele,evident !).
              LOGANIST CONVINS !!!

              Comment


              • eugenio nr meu este 0727936443.daca nu lasa-l pe al tau.

                Comment


                • Super oferta

                  B]Doar doua capete de bara stinga -dreapta la 260 ron amindoua (originale).

                  Comment


                  • Am un set oglinzi MCV electrice originale vopsite rosu - 120 lei
                    Attached Files
                    Logan PH2 - 1.6,16v
                    Logan PH1 - 1.6 MPi

                    Comment


                    • vand faruri Dayline cu xenon pe faza scurta sunt aproape noi nu au nici o zgarietura , pret 500 lei negociabil .

                      Cioalca daca mai esti interesat de ele da un semn si mai vb
                      LOGAN 1.4 MPI

                      Comment


                      • Caut 2 x 225/45/16 si 2 x 215/45/16 . Poate ma poate ajuta cineva intreband la vreun depozit de anvelope sh,de la voi din oras. Multumesc mult si astept un semn.

                        Comment


                        • salut

                          va rog un sfat unde pot sa indrept o janta e putin ondulata

                          Comment


                          • @voinicu -Incearca la Lina, pe str. Bucuresti (pe langa Pompieri).
                            P.S. Cred ca asta trebuia sa postezi la "Discutii generale". Numai bine!
                            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                            Comment


                            • vand faruri Dayline cu xenon pe faza scurta sunt aproape noi nu au nici o zgarietura , arata impecabil . pret 450 lei

                              edw care este ultimul pret la subufer ? are si statie , e complet sau cum ca am pe un prieten care vrea sa cumpere .
                              Last edited by daniel92; 23 March 2011, 21:41. Reason: Automerged Doublepost
                              LOGAN 1.4 MPI

                              Comment


                              • Am 2 bucati oglinzi electrice complete logan 1.4 (mici) aproape noi 3 luni purtate pe masina ,bord logan 1.5 dci (kilometraj-turometru) complet are 2 urechi de prindere rupte si geamul putin zgariat kilometri undeva pe la 100.000 si ceva de kilometri
                                astept oferte schimb vanzare ce aveti prin casa si asa ocupa loc in garaj
                                :sign_war

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google