Bazar de Calarasi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @andr3i1990- ok merci frumos

    Comment


    • paravanturile s-au dat! Mai sunt:
      1. Haina piele marimea 38 (M) marca 'ZARA' cul neagra………………………….……..………..100 RON
      3. Casete audio diverse genuri….5 RON/BUC
      4. APARAT FOTO+CARD MEM 1 GB+2 ACUMULATORI+CHARGER “GP”+CD SI CABLU………....... 150 RON
      5. SURSA Alimentare calculator 400 w ATX, conector SATA+cablu alimentare sigilat……60 RON
      7. Cotiera Logan cu compartiment depozitare…..70 RON

      Comment


      • nu vrea nimeni o cotiera?

        ia uite: am ajuns toti incepatori! )
        Last edited by psebastyan; 28 April 2010, 20:04. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Da am inteles ca nu se mai contorizeaza anumite sectiuni din forum cum ar fi discutii generale,bursa,filmulete si nu mai stiu plus ca sau mai sters topicuri vechi nefolositoare.
          Acum nu stiu de ce ati ajuns cu totii incepatorii ca eu am pierdut vreo 30 de posturi si am devenit membru fidel din loganist de 5 stele )

          Comment


          • off-topic:@crull-Mai scrie 5 posturi, si-ti primesti la loc stelele!
            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

            Comment


            • sus cu oglinzile inca valabil

              Comment


              • am de vanzare un incarcator auto pentru telefon LG...13 RON

                Comment


                • sus cu oglinzile electrice de ph1 pret 130 de lei si buton de reglaj oglinzi 20 de lei

                  Comment


                  • Mesaj important

                    Atentie.....!,donez doua paravinturi originale de logan, dar sa stitI ca nu mai sunt bune toate clemele.
                    Si a ramas valabila oferta pe care am lansato cu ceva timp in urma ,adica am de vinzare una bucata janta(tabla) de logan 185/16/15 foarte putin rulata la pretul de 70 ron.va astept la tel 0722596395 in fiecare zi pina la orele 20.00.
                    Last edited by NASU; 4 May 2010, 16:51.

                    Comment


                    • @NASU - vreau eu paravanturile daca nu sunt sparte si daca sunt de fata
                      Logan PH2 - 1.6,16v
                      Logan PH1 - 1.6 MPi

                      Comment


                      • Sunt in stare buna si sunt de fata dupa cum am spus ,dar ti-am zis ca nu toate clemele mai sunt bune.

                        Ti le aduc duminica ?
                        Last edited by NASU; 5 May 2010, 18:27. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Ms NASU,clemele cred ca sunt bune astea ale mele,dar mi s-a spart marginea care tine clemele
                          Logan PH2 - 1.6,16v
                          Logan PH1 - 1.6 MPi

                          Comment


                          • Ok ,atunci ti le aduc duminica ,este posibil sa intirzii putin ca vin de la slobozia.

                            Comment


                            • K NASU ms mult
                              Logan PH2 - 1.6,16v
                              Logan PH1 - 1.6 MPi

                              Comment


                              • up up up hai la oglinzi electrice si incalzite de ph1 130 de lei si buton reglaj 20 lei

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google