Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aici sunt multe locuri de pus paturi şi corturi, doar ştii. Nu ne dernjeaza nimeni, avem paraul lângă noi dacă o ia gratarul razna sau se încinge careva

    Sent from my HTC Wildfire using Forum Runner

    Comment


    • Razvy nu se poate la Victoria pentru ca e ocupat cu nunta unui coleg de-al meu!! Ce-si face de ziua barbatului...
      :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

      Comment


      • nu cred, pe ea o cheama Sanda cumva?
        E o prietena din copilarie
        Oricum, eu va astept in continuare la un gratarel.

        Comment


        • Nu stiu cum o cheama pe ea dar pe el il cheama Veres!
          :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

          Comment


          • e clar, s-a insurat cu vecina asta a mea

            Comment


            • Asa de multi ati fost azi ca nu am avut loc de voi!!!
              Pentru cine e interesat... am intrat in posesia celor 4 DVD-uri de la Regionala LCK!
              :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

              Comment


              • Salutare, ce faceti mai? ati vandut loganurile si umblati pe alte forumuri sau ce naiba?)))

                Comment


                • A venit caldura si ne-am retras la umbra :P

                  Comment


                  • Comment


                    • ))) reply-u lu bogdy BIG LIKE))

                      Comment


                      • In ultimul timp am si eu un gand sa imi schimb cutia de viteze cu una de pe fluence cu 6 rapoarte pt ca cea de pe masina este cam jalnica pt motorul care il serveste si as vrea sa stiu din auzite daca se potrivesc, daca ii posibil lucrul acesta. Ms !;)

                        Comment


                        • ba pretine io zic sa stai linistit, ca nu are rost sa-ti bagi cutii de nu stiu ce, pentru ca aia ce o proiectat motoru, stai tu linistit ca o stiut ei ce cutie sa puna pe masina...nu o fost pusa numa sa fie...si plus de asta ai masina noua, nu merita sa te bagi in ea....parerea mea, acuma tu stii ce vrei sa faci

                          Comment


                          • nu prea sunt de acord cu tine pt ca ei nu o insistat pe imbunatatire la ph2 in ceea ce priveste performantele, iar in plus motorul este identic cu cel de pe fluence de 1,6 doar ca pe fluence dezvolta parca 110 cp care sunt mult mai bine gestionati de o cutie mult mai buna ca si ce am eu pe masina. Iti spun din proprie experientza, cutia de viteze ii jalnica; la 100km/h turometrul indica deja 3000r/min (valoare ce ar trebui atinsa pe la 110 km/h min)

                            Si apropo, se merita investitzi vreo 16 mil pe o cutie de la dezmembrari daca ea isi face treaba;)
                            Last edited by Blogo; 12 May 2012, 16:26. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • upgrade=costuri ridicate=vanzari mai putine.....sper sa intelegi ce vreau sa zic
                              in fine, e masina ta, faci ce crezi tu de cuviinta, dar sincer sa fiu eu nu m-as apuca sa dau jos cutie noua, masina de 3000 de km sa pun una din dezmembrari.

                              Comment


                              • Momentan sunt doar idei. :P;)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google