Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eh cobitorule lasa ca vezi ca o sa fim iar ca pasarea phoenix;))
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

    Comment


    • Hai ca zic si eu "ceva", ca sa vada lumea ca mai sunt si eu prezent pe forum. Citesc, chiar daca nu scriu nimic. Eu sincer cred ca va fi mai liber la sala sporturilor decat e la iulius si sper sa ne adunam in numar cat mai mare desi eu ma simt cu musca pe caciula ca nu am mai fost de ceva vreme. :P
      Work is for people who don't have time to play golf

      sigpic

      Comment


      • ii bine ca macar te simti)

        Comment


        • @ doru, sunt convins ca veneau la intalniri si restul daca nu aveau alte probleme....

          Comment


          • cine stie, cunoaste
            Work is for people who don't have time to play golf

            sigpic

            Comment


            • corect domnilor...las ca o sa ne strangem noi, numai sa scapam de sesiuni, si alte probleme

              Comment


              • Citesc si ma minunez :|

                Cum spuneam, sper sa va vad duminica.

                Comment


                • Intalnirea de azi ramane valabila la ora 17 la sala sporturilor Horea demian ! pe platou !
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • Nu ar fi mai bine putin mai tarziu...ora 19:00 poate ajungem mai multi asa
                    ...de doi lei :p

                    Comment


                    • 19 cred ca e prea tarziu, 17-18 e minunat. Oricum Keanule, eu te sun sa vi dupa mine, ca GPS-ul l-am dat la cineva imprumut :|

                      Fraţilor, pe unde sunteţi? Sincer ma coc de 15 minute şi nu văd urmă de loganist.

                      Sent from my HTC Wildfire using Forum Runner

                      Been there, see nothing. Fraţilor, sunt profund dezamăgit! Nu pot sa cred că L.C. Cluj a ajuns asa
                      Nu credeam că o sa stau o ora aiurea, dar asta e! Vă astept in continuare la in grătar in valea draganului. Poate ajungeţi weekend-ul următor. Am 2 camere libere, este şi net in cazul in care vă uitaţi stickurile acasa

                      Sent from my HTC Wildfire using Forum Runner
                      Last edited by Razvy; 17 June 2012, 17:59. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Ca sa vezi cu cine vrei sa faci tu Regionala Razvy...
                        Eu nu am putut veni pentru ca am fost la etapa CNIA de la Bucuresti si am ajuns tarziu dar cu siguranta ne-am fi vazut ieri daca eram in Cluj. Oricum aceeasi 3 oameni ne-am intalnit in ultimele dati...
                        :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                        Comment


                        • Probabil ora ii devina...mai umbla lumea la iarba verde :p
                          ...de doi lei :p

                          Comment


                          • Cobra, sincer ma gandeam ca la o regionala as avea mai mult sprijin din partea clubului :|

                            Comment


                            • Hai ca incercam sa le mutam atunci de la ora 19... poate avem mai mult succes.. macar pe timpul verii.
                              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                              Enter the Matrix

                              Comment


                              • Era ledurilor in plafoniera apune...
                                Attached Files
                                :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google