Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Te asteptam, vii atatia km pentru intalnire? atunci iti facem o primire speciala)
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

    Comment


    • Weekendu asta l-am saltat si io...Da la viitoarea intalnire da de ne intalnim ;)
      .....::::: Ambition 1.5 DCi :::::......

      Comment


      • Si cam pe cand programati urmatoarea intalnire?... Apropo imi trebuie si mie stikere pt parbriz si luneta...

        Comment


        • @burcezanv: Intalnirile se fac aproape in fiecare duminica la ora 12, cu stikere vorbesti cu Kenurev (organizator de intalniri cluj)
          2004 Dacia Logan 1.4MPi
          2006 Dacia Logan 1.5dCi
          2007 Opel Astra H 1.7CDTI

          Comment


          • Mai 1 zi pentru a va inscrie masina la una din urmatoarele "probe".
            Mai multe detalii aici.
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • Unde sa vin duminica la ora 12 ???

              Comment


              • @burcezanv: Dai un PM la KeanuRev sau intra p el messenger id: keanurev
                2004 Dacia Logan 1.4MPi
                2006 Dacia Logan 1.5dCi
                2007 Opel Astra H 1.7CDTI

                Comment


                • Pai din pacate duminica asta.. ) nu prea ai unde sa vii ca nu se organizeaza din pacate.. Daca vrei ne putem intalni Noi 2 sa iti dau stickere pentru luneta si parbriz.. Si eventual daca te intereseaza si un tricou cu logan club. Astept un raspuns de la tine.
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • Nu pot sa cred ca nu se face nimic maine.....

                    Comment


                    • Ba keanu da cum de nu ne adunam ?? De ce nu faci intalnire?

                      Comment


                      • Pai uite asa pur si simplu sunt plecat din Oras am avut de facut drumuri. Facem saptamana viitoare DUminica poate ajung si eu cu Kiss FM-ul daca ma ajuta d-zo

                        Deci. Duminica 22.06.08 Intalnire LoganClub Cluj Ora 12 In parcarea de la Chios (In incinta langa trambulina) Dupa ce ajung toti iesim la un suc sau bere in functie de caz. Aduc tricouri si Stickere pentru cei care nu au .
                        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                        Enter the Matrix

                        Comment


                        • Bine ca faceti intalnire si nu pot sa vin ca merg in Germania... Apropo... Am de vanzare filtru de habitaclu cu carbon activ pentru logan(100 lei) ... Poate sunt doritori...

                          Comment


                          • Duminica 22.06.08 Ora 12 Intalnire LoganCLub in parcarea de la chios.. Dupa aceea mergem la un suc. Ceva facem ceva poze;) aduc tricouri si stickere care doresc. Va astept. Langa trambulina.. unde sa tinut si data trecuta.
                            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                            Enter the Matrix

                            Comment


                            • KeanuRev te-am adaugat in lista mea de mess... Am si eu nevoie de stikerele pt luneta si parbriz... Si de vreo 3 tricouri... Eu acuma sunt in DE, daca te rog trimite-mi pe mail nr tau de tel si te sun pe marti eventual si poate ne intalnim...

                              apropo prestige-ul merge cam 204 km/h dupa remapare real (viteza spusa de navigator) nu de acul din bord pentru ca are o eroare de 8-10 km/h eu fac multi km ... Cam 14.000 - 16.000 intr-o luna... Pe germania il tin la podea unde nu este limitare de viteza... Consumul este destul de marishor degeaba spune lumea ca scoate cu el 6.6 sau chiar mai putin... Pe autobanda consuma 10 - 11 l la 100 km ... In stilul asta de mers... Si daca mai ai norocul sa sufle si vantul din fatza... Cam 14 ... Si asta in conditiile in care masina nu a fost incarcata... Doar 3 pasageri cu tot cu sofer...

                              Comment


                              • Din pacate se pare ca schimbarea locatiei de intalnire nu este o idee buna... Deoarece nu avem loc de parcare aproape in fiecare duminica sunt nunti, iar parca vin mai putine persoane asa ca... Reluam locul de intalnire la sala sporturilor am decoperit ca este acolo si terasa. Numai bine.. Deci Revenim La intalnire Obisnuite de la sala sporturilor.


                                Nu am poze de intalnirea de sambata.. Ca nu am avut aparatul la mine am facut cateva poze cu telefonul dar nu se vad calumea si nu am cu ce sa le descarc.. Oricum majoritatea au lipsit din pacate.. Doar 4 membri au fost. A scapat si mitty de amenda ca a fost prezent.
                                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                                Enter the Matrix

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google