Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asa zic si eu daca mai vreiti sa va onorez cu prezentain timpu saptamani seara .

    Comment


    • Am putea sa facem o lista in legatura cu Suporti de numere.. Deocamdata facem una aici.. Si maine facem una live..


      1 KeanuRev - 2 Buc
      2 Mitty - 2 Buc
      3 Raducu - 2 Buc
      4 moshutzzu - 2 Buc
      5 ....


      Ma si sa nu va puie d-so sfantu sa nu veniti ca va parjolesc)
      Last edited by KeanuRev; 23 August 2008, 23:11.
      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
      Enter the Matrix

      Comment


      • Stiti pe cineva care face hude de piele pt volan? Nu vreau sa-mi pun din ala care se prinde cu fir de pescuit, ma refer la ceva serios...

        Comment


        • Originally posted by tarkanyi View Post
          Stiti pe cineva care face hude de piele pt volan? Nu vreau sa-mi pun din ala care se prinde cu fir de pescuit, ma refer la ceva serios...
          cauta pe ********* o sa te ajute ''instructorul''
          1,5 dci ambition

          Comment


          • Mno cand faci comanda mah keanu..Ca tot cu suportu rupt umblu )
            .....::::: Ambition 1.5 DCi :::::......

            Comment


            • Salut, as vrea si eu sa stiu , e vreun logan la voi la Cluj care are 2 tobe , si am auzit ca merge de rupe?
              Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
              Magazin Piese de Schimb.
              www.facebook.com/ElectroteknikPag

              Comment


              • Ii a lu BiBi loganu: http://www.loganclub.ro/forum/cj_25_bbi-t2874.html
                ...de doi lei :p

                Comment


                • intalnire ??

                  Salutare,
                  Deci cum e cu intalnirea ? Pe cand...? Eu tocmai am revenit din concediu...

                  Comment


                  • Pai cred ca poate o sa fie cat de curand din pacate avem alt organizator.. Adica de fapt din fericire nu stiu. O sa vedem pe parcurs.
                    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                    Enter the Matrix

                    Comment


                    • Cum adica avem alt organizator....Da tu de cenu mai esti ?
                      .....::::: Ambition 1.5 DCi :::::......

                      Comment


                      • Cred ca in seara asta pe la 7 .. 7 si ceva voi fii in cluj , daca vad vreun Logan Club ma bag in el ca sa ma vada ) ultima data cand am fost am vazut unul
                        Its just a car ...

                        Comment


                        • Ce sai faci uni is indrogostiti acuma si nu mai au timp sa organizeze intalniri
                          1,5 dci ambition

                          Comment


                          • asta e .. stiu despre cine e vb ) trece si dragostea
                            Its just a car ...

                            Comment


                            • Nu ma ) tocmai asta ii problema.. Ca so dus dragostea temporar.. Si sunt prea deprimat sa mai organizez, nu deci tot eu voi ramane organizator.. Dar ma va ajuta si tudor_cj.. Eu va voi trimite mesaje pe telefon doar ca el va decide cand ii mai bine sa organizam intalniri va observa mai mult forumul decat mine si cu acordul vostru o sa fie intalnirea. Cine vrea sa vina.
                              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                              Enter the Matrix

                              Comment


                              • Ete na putoiu deTudorache ''sef adjunct organizator de intalniri" am ajuns sa o vad si pe asta )) MISULE mai ardei cate o palma dupa ceafa sa nu si-o ia in cap)))))) ca nu om mai avea loc de asta pin CLUJ )./

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google