Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by calin65 View Post
    Astazi n-ati venit nici unul la intilnire si n-am avut cui ma lauda cu noua mea masina.
    Hmmm... da ce masina ai?
    2004 Dacia Logan 1.4MPi
    2006 Dacia Logan 1.5dCi
    2007 Opel Astra H 1.7CDTI

    Comment


    • Acum e suficient sa spun ca tot Logan.Detaliile,duminica la intalnire.

      Comment


      • Pai nu sa tinut eu am fost plecat... si nu mi se parea normal sa fac intalnire.. daca eu nu sunt prezent.. sau na cel putin sa va chem pe toti si sa nu fiu eu acolo.. duminica viitoare intalnire. Asteptam detalii despre masina


        @moshutzzu doar pentru cluj? sau pentru oricine de pe forum?
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • pt oricine...nu-i stres...numa taxele de curierat a lor is )
          .....::::: Ambition 1.5 DCi :::::......

          Comment


          • Duminica asta se tine intalnire ?,o sa fiu prin cluj si poate va fac o vizita

            Comment


            • Se tine!


              Duminica 01.02.09 Intalnire LoganClub Cluj Pe platoul salii sporturilor in fata la parcul Babes Va astept sa descoperim, ce autoturism a achizitionat calin. Ora 12 !
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • Nu putem face cumva sa fie vreme buna Duminica? ca vreau sa va mai vad si eu !!!

                Comment


                • Vorbim cu Busu (de la protv) sa bage vreme faina la cluj

                  PS: deci duminica asta ne vedem ... sper sa fim cat mai multi
                  ...de doi lei :p

                  Comment


                  • Sa speram ca nu ploua!!!!!!!!!!!
                    http://www.loganclub.ro/forum/masinu...e-t742p11.html

                    Comment


                    • NU PLOUA am pus eu o pila buna acolo sus) si daca ploua ne baricadam toti intr-o masina sau 2 sau 3) luam statii si gata am rezolvat balciul



                      ADUC STICKERE !!! Asa ca aducetiva bani ) Pentru membrii noi deasemenea si pentru membrii vechi... editie speciala la stickere. mai am 1 bucata.. detalii.. duminica la intalnire.
                      Last edited by KeanuRev; 30 January 2009, 22:22.
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • Ce fain o fost ... am avut si o masina noua care a trebuit udat (sa ai noroc de ea Calin65), m-am dat cu BBI-ul...criminala masina
                        ...de doi lei :p

                        Comment


                        • apai chiar ca BBI-u rupe cuiu. i ce trebe masina aia.
                          keanu multam pentru treaba aia.....si pune pozeleeeeeee
                          http://www.loganclub.ro/forum/masinu...e-t742p11.html

                          Comment


                          • Eu tot ce pot sa spun e ca BBI-ul mi-a schimbat parerea despre dieseluri.....am fost f impresionat de ce poate......felicitarile mele proprietarului....

                            Comment


                            • Originally posted by KeanuRev View Post

                              ADUC STICKERE !!! Asa ca aducetiva bani ) Pentru membrii noi deasemenea si pentru membrii vechi... editie speciala la stickere. mai am 1 bucata.. detalii.. duminica la intalnire.


                              "aduc stickere" deci sunt mai multe ca sunt la plural
                              "asa ca aduceti-va bani" deci se gandeste sa le vanda la mai multi
                              "pentru membrii noi" se pare ca nu e doar 1
                              "si pentru membrii vechi" clar ca sunt ceva mai multi decat 1
                              "editie speciala" ori se schimba formatul stikerelor si vrea sa le dea repede, ori vinde unul la vreo 10 insi din modelul "stikerul invizibil"
                              "mai am o bucata" e clar ca nu vorbeste despre stikere, sau cum am spus mai sus e doar o bucata pe care o vinde de mai multe ori
                              "detalii ... la intalnire" banuiesc ca deja v-ati lamurit!
                              Attached Files
                              sigpic

                              207 noir obsidien

                              Comment


                              • Originally posted by sorinj View Post
                                ..."editie speciala" ori se schimba formatul stikerelor si vrea sa le dea repede...
                                se schimba formatul?
                                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google