Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @cobra Multumesc!
    Pana atunci va intalniti clujenii?
    Last edited by 1q Mitru; 27 August 2009, 22:15.

    Comment


    • Intilnirile intre clujeni sunt in fiecare duminica de la ora 18 pe platoul salii sporturilor in fata la parcul babes
      Last edited by KeanuRev; 6 September 2009, 08:42.

      Comment


      • @Calin65 Merci mult!
        Last edited by 1q Mitru; 27 August 2009, 22:43.

        Comment


        • Astazi ora 18 Intalnire Loganclub cluj pe platoul salii sporturilor in fata la parcul babes ii rog pe toti cei care pot sa ajunga la intalnire sa vina ! Si de asemenea un avans de 10 lei pentru cei care doresc in data de 27 sept. sa se inscrie in echipa de paintball. Va astept.
          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
          Enter the Matrix

          Comment


          • Va multumesc tuturor care v-ati pierdut timpul cu mine. Ca m-ati acceptat si pe mine sa va plictisesc. In orice caz sunteti faini. Prima impresie care mi-ati facuto e ca sunteti tare de treaba. Bravo voua!

            Comment


            • O problema vreau sa o ridic paralel cu intalnirea regionala. Datorita motivului ca noi nu avem niciodata poze pe forum cu intalnirile propun sa avem un fotograf oficial.. cine va fi vom vedea facem vot public si cel ales isi va insusi aceasta atributie ceva gen calin65) si de o vrut si de nu noi tot l-am facut organizator
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • Deci din cauza asta nu se inghesuie nimeni la posturi!

                Comment


                • Da cam asta e) In fine DUminica ora 18 intalnire loganclub cluj.. daca are cineva timp sa se uite pe forum a cata intalnire ii asta as ramane dator... Va rog sa veniti in numar cat mai mare.. deoarece avem ceva chestiuni foarte importante legate de intalnire si cum se apropie cu pasi mari adica peste 2 saptamani ar trebui sa rezolvam problema...
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • Eu voi fi prezent!
                    Am numarat 90 de Duminici excluzand-o pe prima ca v-ati intalnit joia si incluzand-o pe asta care ar fi a 90-a.
                    Restul voi stiti.
                    Last edited by 1q Mitru; 12 September 2009, 17:47.

                    Comment


                    • Duminica Intalnire LoganCLub Numarul 49 !! Deci nu is 90) is doar 49 o sa fie duminica de fapt PREZENTA SUPER OBLIGATORIE !! Va astept La sala sporturilor in fata la parcul babes.
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • Am luat la cunostinta.

                        Comment


                        • Ma iertati ca ma bag si eu in vorba, dar daca pe la voi ajunge unul de la noi (adica eu) pe saptamana viitoare (mai precis joi si vineri), cat de tare va (mai) fi injurat? Nu de alta, dar ultima data cand am fost la voi in teren mi-am luat cateva din cauza GPS-ului... Si nu era inceputa scoala.

                          Puteti sa imi dati (daca vreti) raspuns pe PM, fiindca nu prea intru pe thread-urile intalnirilor altor cluburi, decat daca ajung si fizic in zona clubului in cauza. Mersi.
                          The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                          Comment


                          • Sper sa pot ajunge , dar daca nu pot va astept pe voi la POLS.
                            sigpicFast&Furious
                            Team CSR
                            Logan Club CLUJ

                            Comment


                            • Salutare,
                              Imi cer scuze de inactivitatea de peste vara, si pentru ca, cum apar... cum ma bag in lapte... (ca musca)

                              Am o propunere, fiind Campionatul European de DRIFT la Polus in perioada 19-20 (adica sambata si duminica) si oricum toti venim cu loganele la intalniri... de ce n-am face intalnirea lde duminica la Polus?

                              E foarte fain, masini am inteles ca vor fi tari si multe, aseara deja s-au dat in spectacol 2 masini, eu cred ca se poate imbina si loganul cu driftul
                              Toate cele bune.
                              Dacia Logan Prestige, 1.6 16V, gri comet...

                              Comment


                              • ce stiti de parcari in jur la polus in perioada asta ? 19-20 ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google