Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce stim... hmm.. ca nu poti sa parchezi nici un matiz) Oricum putem sa ne intalnim la polus dar in nici un caz nu toti la un loc.. nu o sa gasim atatatea parcari libere..
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

    Comment


    • atunci, eu zic sa facem altfel... ne-ntalnim la sala sporturilor, stam la o poveste, ne facem treburile (keanu stie ce) si cine vrea de acolo mergem la drifturi. In capatul de la media galaxy o sa gasim sigur ceva locuri, poate nu laolalta, dar...
      nu stiti la ce ora se termina?
      later edit: tocmai ce-am aflat ca duminica mi-e zi de vizita, acum primi si eu vestea de la nevasta-mea... deci nu voi putea veni nici duminica asta chiar de mi-ar fi placut la nebunie...
      Last edited by beso; 18 September 2009, 17:47.
      Dacia Logan Prestige, 1.6 16V, gri comet...

      Comment


      • Cred ca la ora 20 a postat PFL-ul ca s-ar termina.

        Comment


        • Si vreo doua poze de azi.
          Attached Files
          Give a man a knife and he will survive give a man an axe and he will be a king

          Comment


          • Mai vrem poze Ste! Iti dau emailul meu?

            Comment


            • Trimite-l pe PM
              Give a man a knife and he will survive give a man an axe and he will be a king

              Comment


              • @beso vezi ca de la intalnirea mare nu ai nici o scuza sa nu participi

                Multumim de poze cam putintei..
                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                Enter the Matrix

                Comment


                • Cu exceptia lui MISU WRC, VGROZA, si inca vreo 2 colegi carora nu-mi mai aduc aminte id-ul de pe forum sunteti cam................................nu stiu cum sa zic, dar se putea sa dati o tura in POLUS.
                  sigpicFast&Furious
                  Team CSR
                  Logan Club CLUJ

                  Comment


                  • Ma la scoru de 20 de lei nu prea avem bani ne pregatim pentru intalnire... nu serios io am vrut sa vin dar.. cand am auzit cat a fost scorul...
                    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                    Enter the Matrix

                    Comment


                    • O fost scump biletu cei drept...da oricum nu vezi asa ceva in fiecare zi si eu zic ca o meritat
                      ...de doi lei :p

                      Comment


                      • Mda.. poate ca unii ar trebui iertati, pentru ca se straduiesc sa iasa intalnirea cat mai bine. Ne asumam criticile si promitem ca la urmatoarea sa incercam o sustinere mai numeroasa.

                        Comment


                        • Dadaca untiu are dreptate) ne straduim sa iasa intalnirea asta bine si nu avem timp de iesiri dar la urmatoarea venim daca nu ii pretul bomba)
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • Baieti deci : Toti care vin sambata la paintball sau la gratar ne intalnim sambata ora 15 la OMW pe calea turzii dupa care o sa mergem la paintball
                            1 Tura de paintball ii 30 de lei 100 de bile care vin stim care.. deci nu are rost sa vorbim
                            Pentru gratar se percepe o tara de 10 lei all inclusive.. nu mi se pare mult.

                            Cei care nu reusesc sa ajunga la ora 15 la OMW poate sa vina intre salice si ciurila o sa fie bannerul pus pe stanga mare. Ne vedem la OMW
                            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                            Enter the Matrix

                            Comment


                            • OFF TOPIC
                              unchiule, imi place ca ai modificat la "motorizare" din 1.6 ai pus 1.4+
                              este un pas mare pentru care te felicit

                              Comment


                              • Ma bucur ca le-a placut intalnirea de cluj. Cei cu care am povestit au fost multumiti.FELICITARI ORGANIZATORILOR
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google