Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne vedem, ne vedem... ca poate aduci si restu' de carenaje!
    :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

    Comment


    • @ God salut. Hai la Cluj si gasim o parcare pazita pentru 7 zile nu e nici o problema. O zi frumoasa.
      Give a man a knife and he will survive give a man an axe and he will be a king

      Comment


      • Nu uitati Maine Intalnire Ora 17 pe platoul salii sporturilor, in fata la parcul babes. Va astept !
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • pacat ca nu pot veni intru de servici la ora15
          distractie placuta baieti
          sigpic

          Comment


          • A fost frumos si ieri am fost vre-o 13 oameni am beut un suc, ceai, ciocolata, Am inghetat de frig) Oricum am stabilit ca Sambata 30 ian 2009 Mergem la ski pe partia din feleac daca o sa mai fie zapada, o sa merg eu vineri pana acolo sa vad cum ii partia sa nu mergem degeaba. Cine vrea.. sa vina sa se anunte deschid o lista :

            1. KeanuRev
            2. Unzomby
            3. Mishu_wrc
            4. Calin65
            5. liculicu
            6. aarmand
            7. SoSo
            8. Cobra7
            9. Tudor_CJ

            Cam astia am fi tudor nu stiu daca vine. mai asteptam doritori.

            La ora 11 ne intalnim in OMW zorilor.

            Va zic de pe acuma sa nu uit Duminica 31.01.2010 Ora 17 Intalnire Logan Club Nr. 64 Si nr 4 din 2010 Va astept sper sa primesc carenaje pana atunci.. tot ce pot sa fac ii sa sper) a si sa ii aduc dvd-ul lui raducu)


            Dada ne intalnim si Sambata si Duminica ca nu va strica o iesiri duminica pe langa ski-ul de sambata.
            Last edited by KeanuRev; 26 January 2010, 00:20.
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • Duminica intalnire NR 65 - 5 -2010 Va astept maine la sala sporturilor din cluj ora 17.. sa mai schimbam un pahar de vorba... poate reusim sa facem si o poza frumoasa.. de pus pe fluturasi. Va astept
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • Duminica intalnire Nr 66.. o sa aduc si carenaje sper daca ajunge masina..

                Am 4 seturi...

                1 Kta
                2 Bogdan
                3 Tudor_CJ
                4 Cezar??
                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                Enter the Matrix

                Comment


                • Da. Eu cu siguranta il vreau! Sa nu dea dracu' sa ma lasi fara ca-l iau pe-al tau! :P
                  :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                  Comment


                  • Salutare Loganlub, sunt nou in treaba asta, recent mi-am luat si eu un logan, si sunt tare multumit de el pana acuma, chiar vreau sa ies si eu cu voi intr-o zi sa mai vorbim una alta... bafta

                    Comment


                    • Bine-ai venit in Clubul nostru andysebeni!
                      Poti sa vii chiar maine de la ora 17.00 pe platoul Salii Sporturilor.
                      Daca vrei stickere cu Logan Club ia legatura cu mirabulosul nostru organizator, care este, Keanu! ;)
                      :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                      Comment


                      • Kenule o liniuta pe schiuri cand dam???Cine pierde face cinste cu ciocolata calda sau vinu cu scortiosare. Sarim ziua de maine ca am programare la felix.

                        Comment


                        • sper sa aduci carenajele... k imi spanzura de ceva vreme butonelu de la incalzire
                          Last edited by bogdy; 14 February 2010, 13:11.

                          Comment


                          • Eh, am vazut prea tarziu ca e duminica de la 17, dar incerc sa ajung pe saptamana asta, am inteles ca faceti in fiecare saptamana iesiri de genul..

                            Comment


                            • da in fiecare duminica de la ora 17 la sala sporturilor acolo suntem....

                              Comment


                              • @sebi4fc asteptam sa vina zapada prima data.. ca pe iarba nu stiu daca merg skiurile

                                @andysebeni bine ai venit te asteptam la intalniri sa mai schimba o vorba doua ne intalnim in fiecare duminica ora 17 la sala sporturilor din cluj napoca o sa ne gasesti pe acolo. Daca ai nevoie de sfaturi sau piese sau aproape orice legat de logan si nu numai.. nu ezita sa ceri ajutorul poate reusim sa te rezolvam cumva.

                                @bogdy aduc duminica


                                PS. Cine mai vrea incalzire in scaune de origine !! mai am cateva bucati.. asa ca nu ezitati sa cereti.
                                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                                Enter the Matrix

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google