Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumim Azi intalnire loganclub prezenta obligatorie pentru toata lumea care nu ii beteaga )
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

    Comment


    • domnu cu beregata, mai pasuie si tu oamenii muncii .... Uite aici un site daca ai nevoie de injectoare curate.. http://www.efix.ro/

      Comment


      • poti "sa canti la ele"...

        Comment


        • Buna seara dragi colegi si coforumisti.. Vin si eu la voi cu o intrebare.. Exista cineva dintre voi care are drum la Bucuresti saptamana asta, si mai are ceva loc in masina sa-mi ia si mie de la cineva 4 cauciucuri.. Daca este cineva care ma poate ajuta in acest sens, il rog a ma contacta pe privat ca sa punem detaliile transportului la punct.. Mii de Multumiri!!!
          REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

          Comment


          • Cam tarziu am vazut mesajul.. cand mai ai nevoie de transport cluj bucuresti dami un pm.. si te rezolv.. valabil pentru oricine...
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • Stie cineva de unde pot sa cumpar o bucata de folie de carbon sa imi inbrac consola centrala? Daca se stie si un pret la mp sau cum se vinde ar fi super. Multumesc

              Comment


              • Sal, Este un magazin pe str. Horea cum mergi spre gara pe partea dreapta, se ocupa numai cu autocolante sau in manastur pe Garbau mai este un magazin...
                2004 Dacia Logan 1.4MPi
                2006 Dacia Logan 1.5dCi
                2007 Opel Astra H 1.7CDTI

                Comment


                • salutare domnilor........
                  Ce ziceti de o "comuna" la Alba?
                  Pe 28.11.2010?
                  aham......Restul e LOGAN


                  http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                  Comment


                  • Eu le-am propus la meseriasi acuma sa vedem ce zic.... sa nu uitati de intalnirea de azi la ora 17 !
                    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                    Enter the Matrix

                    Comment


                    • Originally posted by carcotashul View Post
                      Stie cineva de unde pot sa cumpar o bucata de folie de carbon sa imi inbrac consola centrala? Daca se stie si un pret la mp sau cum se vinde ar fi super. Multumesc
                      da e pe horea, cum mergi catre gara pe partea dreapta, este o cladire portocalie, si e 15 lei metru/liniar parca... nu mai stiu exact ( imitatie de folie de carbon, ca folia de carbon vero e 299 lei metru/liniar)

                      Comment


                      • La multi ani ROMANIA!

                        Prieteni, de ziua TARII noastre si a noastra, a tuturor, va doresc sa fiţi mândri ca sunteti români!! Bucuraţi-vă de acest prilej în fiecare secundă din viaţa voastră si nu lăsaţi pe alţii să vă strice acestă bucurie!
                        La multi ani ROMANIA! La multi ani ROMANI!

                        Sa va distrati cum stiti voi mai bine astazi! http://www.youtube.com/watch?v=Dva6BDriqvU
                        Last edited by Cobra7; 1 December 2010, 10:52.
                        :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                        Comment


                        • primiti si vizitatori duminica?
                          sigpic

                          Broker de asigurari DESTINE

                          Comment


                          • Intotdeauna sunt bineveniti vizitatorii! ;)
                            :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                            Comment


                            • Duci un bec xenon la voi la brasov? daca ajungi pe la noi?
                              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                              Enter the Matrix

                              Comment


                              • Sania s-a rupt, renii au murit de frig, eu mi-am rupt piciorul si am ramas intepenit in horn, spiridusii sunt la femei..anul asta cadouri n-avem Semnat Mos Craciun! La un brad impodobit Mos Craciun nu a venit Cozonac si prajitura Nu mai vrea ca-i rupt in gura Vrea doar bani si bautura Un Craciun Fericit!
                                Last edited by crististreulea; 25 December 2010, 12:47.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google