Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma eu n-as zice ca li-i chiar frica ci mai degraba le e rusine sa mearga cu o masina... stock!
    Adica eu-s din alt cartier si nu am soft, suspensie sport, xenoane, jenti, alea alea... :P
    :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

    Comment


    • Cobrino asteptam super oferta!
      "Up!"
      Adica ce ne costa, sa vedem ce ramane de beut!
      Glumesc desigur!
      Last edited by 1q Mitru; 22 March 2011, 23:08.

      Comment


      • Gratareala mai incolo sa fie macar 20 de grade...

        Felixul o sa fie in data de 13-14-15 Mai sau 14 - 15 pentru cine doreste. imi trebuie un raspuns aprox pana duminica la intalnire.
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • Cu o luna jumate inainte?

          Comment


          • Apoi cam da sa stabilim detaliile de cazare.. ca vreau sa fim numa noi la pensiune si poate gasim una care sa aiba si piscina proprie.... 1q-le.. in principiu o sa fim aceeasi echipa de la brasov... poate inca vreo 2-3 in plus
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • Raz sa vad cum o planificat concediile Goanga si daca nu ne incurca, voi fi prezent cu siguranta.
              Tin sa precizez ca m-am simtit foarte bine la Brasov in compania voastra.
              Io tot nu am inteles ce au avut astia cu chelneritza? Probabil pentru ca era draguta.

              Tudorel nu trage cu ochiul si zii daca vii!
              Last edited by 1q Mitru; 23 March 2011, 00:06.

              Comment


              • 1Q-ule am vb si cu Mishu aseara si e posibil sa vina si el. Astept un raspuns si de la Cristi si de la Lacri(a se citi Adi ).
                In principiu sunt cam 650km dus intors si ma gandesc ca pot acoperi distanta cu 1 rezervor(50L) asa ca nu e un cost foarte mare. Eu zic ca daca mergem toti cred ca iti ajunge 100RON pentru tot...(maxim am spus )
                :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                Comment


                • 650 de km cu un plin.... m-as scapa de ea... e degeaba )))))))

                  Comment


                  • Bine mah "afumaciosule"... Ideea e cum ii faci nu cat faci(sau mai bine zis cat te târâi)!
                    :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                    Comment


                    • nu afuma deloc... e ca noua)))))))))))))))

                      Comment


                      • Acum la care te referi? La a ta sau la aia in custodie?
                        :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                        Comment


                        • salut...am si eu o intrebare...nu ella subiect...Jantele de pe Megane 2 potrivesc pe Logan?

                          Comment


                          • Verifica si tu dimensiunile(R15, 6.5J) si PCD-ul(distanta intre prezoane). La Logan e 4X100.
                            :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                            Comment


                            • Originally posted by Cobra7 View Post
                              Acum la care te referi? La a ta sau la aia in custodie?
                              Cred ca se referea la motorina. Vrea sa treaca pe benzinar ca s-a suparat pe Boghy la Sighisoara.

                              Comment


                              • Baietii AMR <36H.... Mai aveti timp sa va razganditi!
                                :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google