Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Le aduc dar promiti ca nu bagi mana! Prietenii stiu de ce.

    Comment


    • Vezi vezi ca poate o sa-ti mearga farurile pe inalte si semnalizarea pe joase... buntzi buntzi buntzi..
      :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

      Comment


      • Sa ai bafta Cezar si sa ne aduci o cupa cat de mica sau cea mai mare.
        Attached Files
        Last edited by 1q Mitru; 3 June 2011, 08:35.

        Comment


        • Salut baieti ......are rost maine sa vin sa va arat ceva led-uri compatibile Logan-ului????......saptamana trecuta am ajuns in jur de 18.00...mai erau cativa colegi.
          Led-uri auto de orice tip,senzori de parcare,instalatii xenon.0740 146 883

          Comment


          • Salut. Pai poti veni linistit, dar nu tot timpul ne strangem multi, hai pe la 5- 5 30 poate o sa fim mai multi maine. Numa` bine

            Comment


            • Mersi 1q-ule... Sa dea Domnu'! ;)
              :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

              Comment


              • In cazul unui al III-lea razboi mondial, femeile ar primi puşti... iar bărbaţii puştoaice !
                http://searchme71.blogspot.com/

                Comment


                • Am promis:
                  Zachy se numeste noul Loganist.

                  Multumim lui Tzaga pentru leduri si montaj. Recomand!
                  Attached Files
                  Last edited by 1q Mitru; 5 June 2011, 23:47.

                  Comment


                  • Multumesc si eu 1q Mitru.......va asigur de toata increderea si colaborarea..........cu scuzele de rigoare nu am retinut nick-ul colegului cu benzila albastre (care le-am comandat deja).....o saptamana buna tuturor.
                    Led-uri auto de orice tip,senzori de parcare,instalatii xenon.0740 146 883

                    Comment


                    • @tzaga.... Mr_Danutz ii baiatu cu benzile albaste;)

                      1-Q-le ce sobolan ii ala?)
                      Last edited by bogdy; 6 June 2011, 10:32. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Da, da, eu sunt cu benzile albastre. Astept sa ma anunti cand vor veni.

                        Apropo... Nu facem o iesire duminica viitoare la Cojocna? Baita, soare, bere...
                        Work is for people who don't have time to play golf

                        sigpic

                        Comment


                        • Boghy vezi sa nu te auda matusha ca nu mai mananc zama calda, ca zice ca io te-am invatat.
                          Cred ca o fi rece apa la Cojocna ,nu? Da putem si un Durgau adica strandul similar de la ocna Turda.
                          Tzaga te gandesti si la un montaj pentru suplimentarul de frana? Ceva nici prea scump, nici cu leduri putine, si sa rupem gura targului.
                          Daca poti pe PM pretu' la alea din faruri ca deja mo intrebat doi de ele.

                          Comment


                          • Cel mai mult imi place ultima poza! ))
                            Fain domnu, hai ca poate fac si eu un efort data viitoare si vin cu tine.
                            Work is for people who don't have time to play golf

                            sigpic

                            Comment


                            • Felicitari Cezare!! cum stai cu capetele de bara?)

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google