Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vrei sa fim mai multi decat copiii?
    Work is for people who don't have time to play golf

    sigpic

    Comment


    • Nu neaparat dar am promis ca trimit pana-n pranz numarul celor prezenti ca sa stie cum se organizeaza si ei.
      In plus copiii aia or sa ne colinde ca multumire. Vrei sa colinde 3 oameni?
      :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

      Comment


      • Vreau sa urez membrilor Logan Club Cluj Sarbatori Fericite, multa sanatate, fericire si un Craciun Fericit!!!!

        Comment


        • Salutare tuturor, eu sunt din Satu Mare dar de Craciun voi fi in Cluj. Imi spuneti si mie cand si unde va fi intalnirea voastra? (nu am rabdare sa citesc toate posturile anerioare). Ma gandeam sa va fac o vizita... Voi fi in Cj de vineri pana luni, poate ne vedem pe acolo.
          sigpic

          Comment


          • Salut. De obicei intalnirile se tin duminica la ora 17:00 dar in aceasta saptamana fiind ziua de Craciun, nu cred ca se va tine.

            @Doru. Multumesc la fel si tie si tuturor loganistilor si nu numai le urez Sarbatori Fericite!
            Work is for people who don't have time to play golf

            sigpic

            Comment


            • Salut. Intalnirea noastra este duminica de la ora 17 la sala sporturilor, dar duminica care urmeaza nu se tine intalnire...

              Comment


              • Ai de mine ce sincronizare am bagat Bogdy )
                Work is for people who don't have time to play golf

                sigpic

                Comment


                • si de vroiam nu iesea asa)

                  Comment


                  • Daca e sa se tina intalnirea, mai mult ca sigur va fac o vizita.
                    Daca nu ne vedem pe acolo, va urez tuturor un Craciun fericit si un An Nou plin de impliniri!
                    Cu stima, Dani
                    sigpic

                    Comment


                    • Tin sa multumesc celor care in primul rand au avut bunavointa sa faca o bucurie de sarbatori unor copii sarmani si le multumesc si celor care au fost aseara la eveniment.
                      Feed-backul a fost unul pozitiv iar bucuria celor mici nu poate fi exprimata in cuvinte. Speram sa continuam aceasta legatura infiripata aseara cu succes.
                      Poze o sa pun zilele astea.

                      PS: Cica se marita Raluca la anu' si Mr. Danutz devine iar liber si de-al nostru!!!
                      :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                      Comment


                      • cum se tine intalnirea la sala sporturilor si noi de 1 luna incoace o tinem la Iulius Mall)))

                        Comment


                        • [QUOTE=Cobra7;1138444]
                          Poze o sa pun zilele astea.


                          anul acesta speram sa vedem pozele
                          sigpic

                          Comment


                          • dragi loganisti va doresc un Craciun Fericit alaturi de cei dragi.

                            si inca o chestie... de ce are ice avatarul meu pe forum si eu am alta poza la avatar?)

                            Comment


                            • Cred ca ai tu calculator defect :P
                              Work is for people who don't have time to play golf

                              sigpic

                              Comment


                              • Dragilor si dragelor,

                                Va doresc un Craciun frumos si linistit alaturi de cei dragi si sa va aduca Mosu' tot ce va doriti (mai ales daca e vorba de INCA 8 V...alve )!
                                Attached Files
                                :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google