Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • keanule poti sa ma stergi de pe lista ca duminica plec la timisoara...altadata:P

    Comment


    • bla bla bla ) Sunt destui care vin oricum numa ne incurcai
      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
      Enter the Matrix

      Comment


      • buna seara! ma scuzati ca sunt offtopic dar am o mica problema:nu stiti in judetul cluj este pus vreun radar pe vreo dubita alba cu inscriptiile POLITIA? multumesc! am intalnito ieri pe sensul turda-cluj chiar langa lukoil la iesirea din valcele la baza feleacului!

        Comment


        • @hit - din cate stiu eu nu este aparat radar pe dubele de la politie, doar pe loganuri si pe astea mici (nici alea nu au toate)
          parerea mea e ca poti sta linistit, slabe sanse sa fie radar

          Comment


          • @hit, de era radar iti dadeai seama in maxim 5 minute de cand ai trecut pe langa el. Si eu, din cate stiu, numai pe masinile mici se pune radar. Si apropo, ieri am trecut pe langa doua radare (Loganuri albe de politie) si unul emitea in K iar celalalt in Ka. Deci, atentie la ambele benzi... (N-am luat amenda fiindca am detector beton armat ) )
            Dacia Logan Prestige, 1.6 16V, gri comet...

            Comment


            • @hit
              Cam cu cat mergeai tata de esti asa impacientat? Daca aveai 60 e OK dar mai OK era daca aveai 60... peste 100!
              Aflai instant daca aveau sau nu! ;)
              :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

              Comment


              • multumesc de raspuns! avea sa zic maxim 100....(pe ceas era aproximativ)....faza a fost ca m-am grabit un pic sa depasesc o masina din fata mea si sa nu calc zona dungata.de la baza feleacului! de oprit nu m-a oprit nimeni;) sper sa nu am probleme!

                Comment



                • LA MULTI ANI ROMANI!
                  Last edited by Cobra7; 1 December 2009, 12:16.
                  :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                  Comment


                  • Felicitari concurentilor de la Concursul de Slalom Paralel de la Sibiu, nu ne-au facut de rusine, pardon, au fost chiar la inaltime... Rezultatele sunt disponibile aici

                    nu va zic ce s-a intamplat, tre sa va uitati voi...

                    Pozele facute de mine la acest eveniment se afla la:
                    http://picasaweb.google.com/besoiu/L...eat=directlink (122 buc. se pot downloada la 2MP, dar le am si la 8MP)
                    Un film pentru nerabdatori:
                    http://www.filefactory.com/file/a1f047f/n/Film.wmv (~116MB compilat de mine)
                    Si pentru rabdatori si cei cu talente artistice (video) si timp liber, acelasi film dar pe bucati:
                    FileFactory is the best place to upload and share files with no limits since 2005. Send and receive any type of file up to a massive 5GB with unlimited file bandwidth.

                    Am si bucatile video cu compresie minima (Cannon) pentru doritori, le mai tin pe card vreo 2 sapt.

                    Felicitari inca odata si toate cele bune... Aaah, si La multi ani !!! (de 1 Decembrie)
                    Last edited by beso; 1 December 2009, 14:40.
                    Dacia Logan Prestige, 1.6 16V, gri comet...

                    Comment


                    • @hit Stai linistit ca duba aia nu are radar! Asa patruleaza ea pe acolo prin zona si am vazut-o de mai multe ori. Si eu am trecut tare pe langa ea si de atunci as fi primit ceva.

                      Comment


                      • Duminica intalnire LoganClub Pe platoul salii sporturilor in fata la parcul babes ora 17 !!! Va astept !!
                        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                        Enter the Matrix

                        Comment


                        • Nu uitati maine intalnire LoganClub !!! Va astept. !!
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • Ma baieti sa nu uitati maine intalnire loganclub cluj pe platoul salii sporturilor in fata la parcul babes... Va astept pe toti in special pe cei care ii intereseaza incalzirea in scaune ! Ora 17 !!
                            Last edited by KeanuRev; 12 December 2009, 19:56.
                            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                            Enter the Matrix

                            Comment


                            • Frumoasa intalnrea de azi vreau sa le multumesc tuturor care au venit azi

                              1. 1q Mitru
                              2. Calin65
                              3. kristikapa
                              4. Mishu_wrc
                              5. Cobra7
                              6. Kta_stoia
                              7. Armand
                              8. FastFurious
                              9. liculicu
                              10. dan_sparco
                              11. Bogdan prieten ceva
                              12. addyonuz
                              13. cristi_14_cri

                              Shit am uitat cine o fost al 14 dar nu conteaza am fost 14 am beut un suc cafea ceai ce am baut am testat incalzirea lui liculicu din nou. Oricum a fost frumos


                              Apreciez ca desi ii tot mai frig afara tot mai multa lume vine la intalniri.

                              Va astept si duminica viitoare o ultima intalnire inainte de craciun

                              Ps. Cred ca eu am fost al 14 ) intradevar)
                              Last edited by KeanuRev; 13 December 2009, 20:56. Reason: Automerged Doublepost
                              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                              Enter the Matrix

                              Comment


                              • Razvane pe mine chiar ultimul m-ai trecut?
                                din cate stiu Radu a fost ultimul venit, nu eu:P

                                ...deci
                                14. FastFurious
                                Last edited by cristi_14cri; 13 December 2009, 21:14. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google