Intalniri Nocturne 4Season

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a fost super marfa ieri la plaja , locatia incantatoare(cam multe scoici totusi ) apa ok, sporturile extreme, macar la alea sa ne descurcam fiecare cum poate, beciu...condoleante tata, ai fost curajos...te aplaud pt efortul depus in a recupera mingea de pe scoici , restu trupei caterinca, drumu a fost gen...low rider :p si si si...pufi...era si el prin peisaj , facea prin apa ), cat despre weekendu viitor, cred ca apar si eu
    "Toate fetele sa fie SuS pe Porc. SuS pe Porc,
    Sa le vad la toate suncile cum Sar, cum Sar..

    Comment


    • tare aia cu pufy facea prin apa pe mine ma enerva la culmea cand imi fugea mingia si se ducea mai repede ca mine catre mal era chinuitor
      asta era beciu
      Last edited by SoNyKeL; 20 June 2010, 13:00.

      sigpic

      Comment


      • Cu 1 ocazie o sa vin si eu la plaja . De abia astept sa mi prajesc burtica stand pe pufosu, nici nu-mi pot imagina cat de bine voi sta pe un pufos . Pufy si te rog sa ti procuri si o frunza de palmier ca sa mi faci vant, sa ma tii ca pe un puf )))))
        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

        Comment


        • Salutare baietiiii... sa revenim: cum, ce, cand, cine - vine SAMBATA la plaja, distractie, sporturi extreme, gratar, balaceala si multa voie buna ???!!!... Poate ramanem cum vorbisem peste noapte la o caterinca udata cu apa de mare, stinsa cu bere, vin de butuc..., gustarele... Cu putina imaginatie a-ti reusii sa va face-ti o "imagine" la ce ar putea iesi... cu cat mai multi cu atat mai bineee...

          Comment


          • Din ce am vazut la meteo se pare ca avem noroc: ....deci plaja mare si mult soare...si gratare si alte chestii...facem sau nu...sa stiu si eu nu de alta ...
            Nu te baga in lumea drogurilor…..suntem si asa destul de multi

            Comment


            • Eu vin sambata seara si ma risc sa dorm si in masina daca se lasa cu "udat" gratarul
              MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

              Comment


              • eu propun toata chestia asta cu gratar si udat de gratar si plaja , pentru sambata viitoare.
                daca se poate bine , daca nu ... asta e.
                eu sambata asta nu pot pentru ca luni am licienta.

                in seara asta cine vine? pe la 7-8 asa?

                1.sonykel

                sigpic

                Comment


                • in seara asta cine vine? pe la 7-8 asa?

                  1.sonykel
                  2.BeciAcustic
                  Intalniri Logan Club Constanta:
                  In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                  Ptr detalii : 0723.955.045

                  Comment


                  • in seara asta cine vine? pe la 7-8 asa?

                    1.sonykel
                    2.BeciAcustic
                    3.GxG
                    MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                    Comment


                    • Salutare la toata lumea,

                      Am reusit sa inmatriculez masina, si aseara am iesit la o mica verificare inainte de cursa de pe 23 iulie de la Sinaia. Cateva poze ...iar ca experienta, vreau sa zic ca este o masina extraordinara, foarte bine repartizata pe mase, pleca pe viraj foarte frumos si controlabil, pacat ca nu exista un motor de 2000 cc. Scuzati de offtopic..
                      Attached Files
                      LA VOLANUL UNEI MASINI DE CURSE NU CONTEAZA CINE ESTI, CONTEAZA NUMAI DECIZIA PE CARE O IEI INTR-UN FRAGMENT DE SECUNDA

                      Comment


                      • Eheee uite si masina omului frumusica foc fiara... cand ne-o prezinti si noua?... Bravo si succes la eveniment ...

                        Comment


                        • Sapt acesta o prezint, imi pare rau ca nu am putut ajunge la intalniri dar am fost foarte ocupat cu serviciul. Sper ca sapt acesta sa ajung sa ne vedem si sa vin si cu masina.
                          LA VOLANUL UNEI MASINI DE CURSE NU CONTEAZA CINE ESTI, CONTEAZA NUMAI DECIZIA PE CARE O IEI INTR-UN FRAGMENT DE SECUNDA

                          Comment


                          • De abia astept sa-ti vad cup-ul . Numai bine
                            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                            Comment


                            • ne vedem in seara asta? maine seara?miercuri seara? cand vreti cum puteti?

                              sigpic

                              Comment


                              • Pufi, esti vesel? Ai luat licenta si vrei sa ne faci cinste? Venim cu to(n)tii daca vrei...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google