Intalniri Nocturne 4Season

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • deci 28.08 , miercuri la 8seara , cine vine la clubul elevilor???
    1.sonykel
    2.zbf(50%)
    Last edited by zbf; 28 July 2010, 15:58.
    "Toate fetele sa fie SuS pe Porc. SuS pe Porc,
    Sa le vad la toate suncile cum Sar, cum Sar..

    Comment


    • deci 28.08 , miercuri la 8seara , cine vine la clubul elevilor???
      1.sonykel
      2.zbf(50%)
      3.GxG posibil doar in vizita
      MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

      Comment


      • deci 28.07 , miercuri la 8seara , cine vine la clubul elevilor???
        1.sonykel
        2.zbf(50%)
        3.GxG posibil doar in vizita
        4. s.catalin (70%)

        Comment


        • Maine seara adica sambata seara vreau sa ne intalnim si sa ne strangem cat mai multi. Vin cativa colegi de la bucuresti si vor sa ne cunoasca. Asa ca miscativa ``fundurile`` din casa si veniti la intalnire.
          Dupa ora 20 la clubul elevilor.

          1.Sonykel
          2.laurr
          Last edited by SoNyKeL; 30 July 2010, 16:15.

          sigpic

          Comment


          • maine seara adica sambata seara vreau sa ne intalnim si sa ne strangem cat mai multi. Vin cativa colegi de la bucuresti si vor sa ne cunoasca. Asa ca miscativa ``fundurile`` din casa si veniti la intalnire.
            Dupa ora 20 la clubul elevilor.

            1.sonykel
            2.laurr
            3.floryn
            4.
            5.
            Last edited by SoNyKeL; 31 July 2010, 01:54.
            , sunt cu ochii pe voi !
            :thumbsup:

            Comment


            • Maine seara adica sambata seara sa ne intalnim si sa ne strangem cat mai multi. Vin cativa colegi de la Bucuresti si vor sa ne cunoasca. Asa ca veniti la intalnire.
              Dupa ora 20:00 la clubul elevilor.
              Mai exact la 20:00 fix prezentarea toata lumea. Nu se accepta intarzieri sau scutiri decat de la medic.

              1.Sonykel
              2.laurr
              3.floryn
              4.jkl
              5.viohunter
              6.lepiliv
              7.
              ...........................

              Haideti la intalnire cat mai multi ca nu e ultima sambata seara din vara asta si mai avem si musafiri. Vor mai fi si alte sambete mai fierbinti.
              Last edited by SoNyKeL; 31 July 2010, 11:17.

              Comment


              • va surade si ideea de un gratar la mine la vila? tot in seara asta?

                sigpic

                Comment


                • Sonykel, eu sunt de acord.
                  Hai cu micii si carnatii ca sau incins carbunii.

                  Comment


                  • faceam un efort si ajungeam si eu la clubul elevilor in seara asta dar...ce sa zic ,pina la eforie e prea mult si chiar sunt obosit pentru asta. have fun !

                    Comment


                    • am schimbat planu de bataie.
                      adica am trecut pe gratar.
                      1.sonykel
                      2.jkl
                      3.beci
                      4.andy
                      5.zbf
                      6.laurr

                      haideti puturosilor. e sambata seara? uni au munca , poate , restu? ce faceti?
                      sunteti in cluburi sus pe boxe? va e lene???
                      ptx las ca ne vedem maine la intalnire

                      imi place de noi , suntem cei mai cei , cei mai spitati , cei mai fara benzina fara bani fara timp.
                      de vreo juma de an numar pana in 10 persoane din care 5sunt pe lista(fara mine) care au participat la majoritatea extra-activitatilor(corbu , gratare , plaja etc).
                      restu... ma abtin. frumos asa.

                      noi sa fim sanatosi. anunt de pe acum ca pe 19 august se implinesc 3ani de logan club constanta. nu facem nimic , dar nimic , eventual o sa ies eu personal la un kebab , samanta cu cativa amici/prieteni care din intamplare au si cont pe forum si sunt activi in limita timpului posibil. restu de pana la 20-30 asteptati urmatoarele evenimente....
                      Last edited by SoNyKeL; 31 July 2010, 15:54.

                      sigpic

                      Comment


                      • ar trebui sa fie un semnal de alarma ce se intampla
                        sigpicMy ride

                        Comment


                        • propune o rezolvare. un semnal de alarma pentru mine , pentru voi???
                          astept orice , verde in fata ca nu sufar.
                          Last edited by SoNyKeL; 31 July 2010, 16:03.

                          sigpic

                          Comment


                          • zic eu ... de cateva luni, logan club a ajuns o vrajala, opel club, s-a uitat pentru ce s-a infintat, azi mergem acolo, azi facem aia, azi facem ailalta, 1 pana la 5 insi decid, si restu tre sa urmeze, cand nu le convine sunt luati cu expresii ingineresti de stati acasa si scobiti-va in buric ...

                            nu suntem catei, nu mai vorbim de gesturile care se fac intre membrii vechi de ani de zile, si vorbele care se arunca pe la spate, aici sunt aia 7 ani de acasa ...

                            radeti de brasov? suntem ca ei, numai ca aia au motive si se agita, noi avem motive dar avem educatie si tacem
                            sigpicMy ride

                            Comment


                            • bine pretene. 1-5 aia decid in lipsa de raspuns al celorlalti. am dat sms de ieri , si doar 6-7au raspuns din aia 6-7 , 3-4 au zis da hai sa facem gratar , din aia 6-7 cativa nu au vrut gratar si am ramas 5.
                              multumit?
                              apropo de expresii ingineresit? te oftica faptul ca eu mi-am luat licienta sau ce?

                              si apropo de catei? cum erai inainte de ``tulcea``??? acum te-ai vazut cu sacii in caruta?

                              daca nimeni nu propune nimic e normal sa propun eu.

                              hai ca vad ca inca gandesti ce sa scrii.
                              iti mai raspund eu.
                              vorbe aurncate pe la spate? ce vorbe ? te deranjeaza faptul ca unii iti pun la indoiala afirmatiile si modificarile de ordin mecanic aduse la motor? faptu ca am ras de unii dintre voi ca va dati mesteri , priceputi , tunneri si nu stiti sa montati un releu???
                              Last edited by SoNyKeL; 31 July 2010, 16:14.

                              sigpic

                              Comment


                              • era o expresie, obisnuieste-te, ce treaba are licenta ta cu restul? si fi linistit ca si eu mi-am luat licenta

                                care lipsa de raspuns? cand tu dai mesaje, la 8 veniti acolo ... unde e decizia tuturor? si nu asta era problema, problema era de fetele noastre de ridichi, poate eu vroiam sa vin la club, nu la gratare ...

                                la intalniri, deschizi taraba, stai 10 min, si dai anuntu hai la suc, cand jumate+ nu vor, sau nu au cu ce, raman acolo ... comentezi pe forum ...

                                inainte de tulcea la intalniri intrebai ... bai ce facem, ba cum facem ... acum faci cum te taie capu, si in plus, dupa tulcea au intervenit gesturile si vorbele la adresa mea si a altor membri vechi sau nu

                                nu te intrebi de ce sunt mereu aceiasi cum zici tu?

                                si nu ma deranjaza sa propui tu, deloc, de asta esti organizator, dar tu nu propui, decizi, fara ca ceilalti sa zica ceva
                                Last edited by DeLuXe; 31 July 2010, 16:24.
                                sigpicMy ride

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google