Intalniri Nocturne 4Season

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Urmatoarele intalniri unde sunt? Se poate veni si cu masina normala? Adica nearanjate? Mi-ar placea foarte mult sa vin si eu. Deocamdata nu are nica facut, dar la anu' va fi o schimbare foarte mare, si de aia mai vreau si eu sa aud, sa vad niste sfaturi ceva... E ok?

    E neaparat necesar sa inveti sa Limba Romana. Daca esti din Constanta poti veni oricand la noi la intalniri, daca esti din Bucuresti ia legatura cu cineva de acolo si iti vor comunica ei ce si cum!
    Last edited by andy_x3m; 20 June 2010, 10:58.
    sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
    Simply Stance

    Comment


    • Salutare. masina ''aranjata" e dorinta si placerea fiecaruia, dar nu o conditie pentru club. Te asteptam, nu se supara nimeni daca vii. Locatia se poate schimba, cautam inca, sa scapam de aglomeratie si de caldura, si sa avem si ceva umbra.. Vezi ca aici este pentru intalnirile ad-hoc, iar pentru cele saptamanale e aici: "http://www.loganclub.ro/forum/intalnire_constanta_duminica_18_00_parcare_poarta_ 1-t455p405.html''

      Comment


      • Anunt pentru cei din tara si restu`. Loganu este un user oarecare , nu are nici un drept in plus fata de oricine. Este chiar unul dintre ``cei mai prosti vazuti`` membri din logan club constanta. Nu stiu cum sa ajuns ca toata lumea care vine la mare il contacteaza pe loganu. Loganu este un nimeni , un pusti frustrat de 17 ani(inca).
        Nu are el nici un drept sa convoace lumea la intalniri fie pe forum sau prin SMS , mai ales din moment ce juma din logan club constanta pleaca la plaja. Deci atat timp cat eu hotarasc o intalnire sau orice altcineva asa ramane. Nu se fac 2intalniri in acelasi timp. ce impresie facem cand 2 sunt intro parte 2 intro alta parte si 10 la plaja.
        Deci va rog cei care veniti din tara anuntati-ma pe mine sau pe Andy sau oricine altcineva in afara de userul Loganu care devine incet incet acest mumus al constantei.


        PS. Loganule esti un IDIOT!!! Era frumos sa ma intrebi ce si cum inainte sa dai sms-uri si sa anunti pe forum ce ti-se scoala si tie dupa functie???

        sigpic

        Comment


        • cand te intreaba lumea ceva pe mess...frate nu am timp ... lasama.. da-te dracu ..
          Iar cei care au luat legatura cu mine.. pur si simplu sunt userii de la mioveni ..mai exact organizatoru evenimentului ! care a spus sa ne intalnim si sa discutam micile detalii .
          Si ca acei oameni sa nu se simta singuri..odata ce si-au anuntat venirea pe topicu discutii generale , era frumos macar 2-3 oameni sa ne strangem sa vorbim una -alta macar 10 min..

          Si ca sa lamurim treaba cu baiatu care a venit ieri .. el a luat nr de telefon de la varu` si m-a contactat explicandu-i drumu .

          Si iti multumesc foarte mult pentru caracterizarea facuta ..o sa o adaug si la c.v !

          PS: Ca sa dau afara din casa .. majoritatea de aseara care au venit la fulger s-au suparat pentru ca unii au venit frumos la ora 19 ..ca sa stam la o samanta de vorba . Iar cand au inceput sa il sune lumea ..frate noi mai intarziem o ora..poate unii chiar aveau ceva de discutat cu organizatoru face to face ( excluzand un mucos ca mine asa cum ma crezi tu si multi altii )
          Nu era frumos sa anunti si tu..ba bivolilor noi mai intarziem x minute ..
          Last edited by Loganu; 19 June 2010, 16:04.

          Comment


          • Imi cer scuze daca ma bag unde nu trebuie dar in legatura cu userii din mioveni Loganu' are dreptate, ce rost avea ca cei de la mioveni sa vorbeasca cu Sonykel despre regionala(probabil asta a vorbit cu loganu') atat timp cat sonykel nu poate merge acolo, in alta ordine de idei sonykel are dreptate intr-o oarecare masura ca el este organizator aici si el face intalnirile posibile, Loganu' tu ar trebui sa nu iti mai consumi minute si sms-uri atat timp cat Sonykel decide intalnirile, nu inteleg de ce te mai bagi, te agiti aiurea si se creaza apoi si astfel de neintelegeri
            Daca Cineva Vreodata O Sa Iti Doreasca Binele, Sa Nu Il Dai

            Comment


            • in fine...cred ca va placut la plaja si v-ati simtit bine cu toate ca vremea a fost cum a fost. daca s-au facut ceva poze ,nu ar strica sa le vedem si noi iar daca eu nu am fost din cauza muncii,sper sa nu fie cu suparare. Cu bine la toata lumea!!

              Comment


              • Am venit in vizita la tine acasa la corbu si stapanu' nu era acasa)... revenim cat de curand sper.

                Comment


                • A fost super azi ... apa foarte calda, lume cu chef de balaceala, locatia ok, shawormele au intrat la fix etc.
                  Am tras o concluzie azi .... suntem varza la capitolul sport ) ... volei in apa, tenis de picior pe plaja etc....

                  P.s. Vai de talpile mele.... numai crestaturi )

                  ASTEPTAM POZELE
                  Intalniri Logan Club Constanta:
                  In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                  Ptr detalii : 0723.955.045

                  Comment


                  • Pozele da .... abia astept, dar ar trebuii putin selectate...nu?!!! macar cele mai indecente sau in posturi ciudate sa nu fie puse...) .

                    Comment


                    • I. loganule iar ti-ai luat ban si da EU ti l-am dat.Pretene ca sa zic asa :
                      1.``da-te dracu`` ii zici lu ema sau altor pretenii de ai tai de prin cartier
                      2.eu nu am nimic impotriva ca te-ai intalnit cu amicii tai de la mioveni sau de ori alt undeva dar nu dai tu SMS la tot clubul cum ca la 19 e intalnire si induci lumea in eroare. aia e problema ca induci lumea in eroare.
                      3.cine avea ceva de discutat cu mine , discuta duminica , imi da mail ,ma suna , imi da pm , imi da mesaj pe facebook am atatea metode prin care pot fi contactat ptr club.
                      4.aseara a intrevenit ceva ce nu tine de Club , tine de viata mea personala , strict personala , combinat cu o oprire pe la firma si etc am intarziat 2ore , gaby_wgr-u stie ca am avut niste probleme drept urmare ieri seara am stat o ora de vb la telefon l si el a avut bunul simt sa stea sa-mi tina de urat...
                      5.cum voi nu aveti bunu simt sa anuntati prezenta sau absenta , da o data la 3ani lipsesc si eu 2ore , 2ore in 3ani am avut viata privata in care efectiv ma durut la 11metri de club... in rest cred ca tot timpul am raspuns la telefon sau daca nu am delegat pe cineva care sa se ocupe de club. nu stiu ce atata tamtam ca eu am lipsit aseara
                      6.functiile se primesc nu se cersec mumus-merevian ce esti. nu mai face atat pe organizatoru.
                      7.sfatul meu prietenesc e maine sa nu vi la intalnire sau sa vi cu bun simt si capul plecat si sa nu mai razi ca prostu la orice.
                      Ban-ul nu a fost direct , eu ti-am dat warn ptr jigniri , ptr ca m-ai injurat , prin faptul ca esti exemplar si cumuluri de warn-uri te-ai ales cu un BAN.

                      II.da frate azi a fost suuuper la plaja , apa buna , lume buna , locatie buna totu a fost de nota 20. multumim mushu ca ne a fost ghid.
                      pun aici 2-3poze si un filmulet. si in alta ordine de idei am hotarat ca sambata viitoare merem tot asa la o baie si dupaia ramanem peste noapte la un foc de tabara cu lectura aprofundata si ne intoarcem duminica dimineata. voi revenii cu detalii.
                      Attached Files
                      Last edited by SoNyKeL; 20 June 2010, 00:08.

                      sigpic

                      Comment


                      • Iata alte poze de la iesirea de la Corbu. De remarcat ca Logan Club Constanta incurajeaza miscarea (fara sa conteze talentul pentru sporturi)..
                        Locatia frumoasa, drum de acces care se putea si mai bun, compania de milioane! Asteptam repetirul!!
                        Attached Files

                        Comment


                        • Super locatia, apa dar si compania... Poate nu ne pricepem noi la sporturi precum: tenis de picior si volei, dar nu ne intrece nimeni la sporturile extreme precum: "alergatul pe scoici si melci" sau "alergatul peste valuri (zbf)"...)...

                          Comment


                          • iuhuuu!! sambata vin si eu mai da stiti ce am remarcat eu...ca nu v-ati pozat si alaturi de sony in apa,sau poate ati facut-o si nu vreti sa vedem noi,ha!? ia zicemi,ha?!.bvo si f. bine ca v-ati distrat. ciaow!

                            Comment


                            • in a3a poza sunt si eu in spatele lu mushu. eu nu pracitc sporturile , nu sunt sanatoase atrag SIDA , am eu o teorie , eu eram acolo prin apa pluteam in deriva , tindeam sa ajung la turci sa-mi iau un kebab...

                              sigpic

                              Comment


                              • Acum sa spun si eu:
                                Am vorbit clar cand au venit baietii din Bucuresti, vineri seara, ca sambata se mere la plaja?
                                Loganu' a zis: Ma doare-n ***** de plaja voast'. Eu am planuri!
                                Apoi cand facem o treaba in club, organizat si vine cineva si zice ca il doare undeva, ba dupa se apuca si face el intalnire, nu mi se pare normal ca acea persoana sa mai reprezinte interesele acestui club.
                                Loganule, din cauza ta sunt cel putin 2 oameni care s-au retras din club. S-a cerut excluderea ta de nenumarate ori si eu ti-am luat apararea.
                                Ca vrei tu sa te vezi cu cine vrei, e treaba ta, dar sa te apuci sa anunti lumea ca azi e intalnire la nush ce club, cand noi aveam un plan, nu e ok. Musu a sunat sa intrebe ca de ce nu mai venim la Corbu, la balaceala? Ca de ce am fost asa si nu l-am anuntat si pe el ca nu mai venim, in conditiile in care noi eram pe drum.
                                Cum ti se pare?
                                Eu am scris si aici sa nu creada cineva ca am de ascuns!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google