Intalniri Nocturne 4Season

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • un pas mic pentru omenire...un pas mare pentru pufosu ... nu promit ca ajung.. am mult de invatat

    Comment


    • Miercuri pe la ora 19:00 - 20:00, la clubul elevilor. Cine vine?
      1. sonykel
      2. beci
      3. andy
      4. jkl
      5. Laurr
      6. s.catalin(?)
      7.PTX
      8.
      9.

      Comment


      • Sonykel trec eu si te iau dar sa-mi spui pe la ce ora, sau vobesti cu Beci ca trec mai intai pe la el sa-l iau.

        Comment


        • chiar asa la ce ora ne intalnim, pot trece si eu sa te iau dar sa-mi spui de unde
          sigpic

          Comment


          • ...) deci.. lambada o aduc eu, masa ,dansu se ocupa sony da vreau fustitza pe beci,da? galbena da?)

            Comment


            • eu o sa vin direct de la munca , si o sa fiu propriul meu sofer ca maine dim tre sa ma intorc la ``post`` fmm de TVA-u dracu sa-l ia

              am fost aseara a fost frumos , cu bere cu suc , seminte chipsuri ce sa mai , caterinca gen.
              urmatoarea intalnire o facem Vineri seara , aceasi ora acelasi loc , sus la bancute in dreapta in colt.


              Am hotarat aseara , ca sambata vom merge la corbu sa o facem lata , vrem sa ramanem peste noapte.
              va rog va treceti pe lista care cati sunteti si specificati daca ramaneti sambata noapte acolo.
              Programu e cam asa , 4-5plecat din ct , ajuns la corbu intampinat de catre mushu , ptx greblat plaja , baldabac in apa , cineva incins grataru , baldabac in apa , pus mici pe gratar(pui ptr mushu) , baldabac in apa mancat si dupaia dai cu spritu dai cu vinu , dormit la cort , masina care cum are nevoie si posibilitati. sculat duminica la 10 , baldabac in apa , pe la 2 dupa ce ne-a batut soarele in cap plecat acasa.
              S-a inteles???
              Last edited by SoNyKeL; 1 July 2010, 23:52.

              sigpic

              Comment


              • Corbu:
                1.Mushu
                2.
                3.
                4.
                5.
                6.
                7.
                8.
                9.
                10.

                Recomand sa luati haine groase si ceva de pus pe jos in cort pentru ca noaptea in cort e frig.
                Nu te baga in lumea drogurilor…..suntem si asa destul de multi

                Comment


                • sau chiar o saltea gomflabila ( nu femeie , SALTEA AM ZIS )
                  pacat ca nu pot ajunge..maine iara am musafiri si am si de invatat pentru examen distractie placuta baieti ..pufi sa ai mare grija de Jack !
                  Corbu:
                  1.Mushu
                  2.
                  3.
                  4.
                  5.
                  6.
                  7.
                  8.
                  9.
                  10.

                  Comment


                  • nu cred ca mia mergem la corbu sau eu unu nu cred ca mai vin cu vremea asta capricioasa risc dracu sa ramanem izolati pe acolo , sa dispara drumurile alea de pamant

                    sigpic

                    Comment


                    • dusteruuu....cheama dusteruuuu ....4x4 se stiee

                      Comment


                      • ieri a plouat foarte tare pe partea aia spre navodari-corbu.....este nisipul ud/maturat..... si eu as zice sa o mai lasam o saptamana......
                        Intalniri Logan Club Constanta:
                        In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                        Ptr detalii : 0723.955.045

                        Comment


                        • Acum iar a plouat aici in eforie a rupt juma de ora a plouat cu galeata. pana nu se stabilizeaza vremea eu zic so amanam

                          sigpic

                          Comment


                          • mai copii eu am fost la pescuit de la ora 5 pana acu la 14:30 si nu m-am intalnit cu nici un strop de apa cazut de sus drumu e bun,se poate intra pe plaja lejer,loc este destul...acu facem cum doriti,da numa hotarati-va odata.
                            daca se hotaraste ,sa stabilim ce se ia! sau... ma rog...cine face piata!
                            eu am nevoie de 2 saci de carbuni(la noi e scump),restu cred va descurcati...
                            Corbu:
                            1.Mushu
                            2.ptx + 1
                            3.
                            4.
                            5.
                            6.
                            7.
                            8.
                            9.
                            10.

                            Comment


                            • eu sunt ``indecisa`` cica maine ploaie , si dupa atata ploaie in toata constanta asta nu are cum la corbu sa nu traga o furtuna o ceva... si parca n-am chef sa ajung pe plaja sa ma intind la distractie si dupa o ora sami strang bagajele sa plec acasa.

                              in seara asta cine vine la clubul elevilor?
                              Last edited by SoNyKeL; 2 July 2010, 15:43. Reason: Automerged Doublepost

                              sigpic

                              Comment


                              • Eu zic ca va grabiti sa trageti concluzii ..... la Corbu e bine ...nu a plouat ...cum credeti voi ...asa facem....dar eu zic ca va pripiti
                                Nu te baga in lumea drogurilor…..suntem si asa destul de multi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google