Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am uitat sa va intreb nu trebuia sa fiti la Brasov ieri? Ca asa se anuntase intalnirea nationala..

    Comment


    • Politia ce cauta la intalnire?De ce nu i-ati abordat si pe ei sa vedeti ce modificari au adus ei la masina...un intrerupator de veioza, o folie neomologata etc) poza 11.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by unEL
        Dar scurti ati fost azi ....
        Si nici un suc nimic ???
        Cu inima indoita am iesit din casa pe la 16:45 am fost pana la doctor, si pe la 17:15 eram la aqua ... dar nu mai era nimeni.
        L-am sunat pe Florin si mi-a zis ca ati plecat acasa toti ... RUSINICAAAA ... unde-i spiritul de a mai povesti la o cafea ????
        Duminica viitoare sper sa nu ratez intalnirea.


        mare rusinica sa stii nu au zis nimic pana in ultimu moment si cand poc mam trezit singur...

        valeriu sa stii ca lau abordat si pe politist iau dus un flyer cu loganClub

        sigpic

        Comment


        • My first "date"

          Prima oara cand merg si eu la o astfel de intalnire si sincer a fost relativ placut ... am prins ceva rasete si intoarceri cu frana de mana ce au ademenit politia de parca gogosile facute pe sosea erau de mancare ) . Era sa regret ca nu am mers undeva sa discutam la cald ca sa cer cateva informatii ... insa ma lamurit Floryn pe drumul de intoarcere cum sta cu achizitionarea de logan (mersi mult Floryn ) . sa posteze careva si pozele cu grupul sa am si eu dovada ca nu m-am sustras de la intalnirea cu pentru altceva ) . multa bafta la toata lumea si sanatate
          For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

          Comment


          • cristi care erai mai?

            sigpic

            Comment


            • ala mic si negru care respira greu :P ... fes pe cap geaca piele fular farul blugi albastru . mic de statura ... shtiu greu de observat
              For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

              Comment


              • Originally posted by valeriuciprian
                Politia ce cauta la intalnire?De ce nu i-ati abordat si pe ei sa vedeti ce modificari au adus ei la masina...un intrerupator de veioza, o folie neomologata etc) poza 11.
                Uite aici un filmulet :

                Comment


                • Originally posted by cristi
                  Prima oara cand merg si eu la o astfel de intalnire si sincer a fost relativ placut ... am prins ceva rasete si intoarceri cu frana de mana ce au ademenit politia de parca gogosile facute pe sosea erau de mancare ) . Era sa regret ca nu am mers undeva sa discutam la cald ca sa cer cateva informatii ... insa ma lamurit Floryn pe drumul de intoarcere cum sta cu achizitionarea de logan (mersi mult Floryn ) . sa posteze careva si pozele cu grupul sa am si eu dovada ca nu m-am sustras de la intalnirea cu pentru altceva ) . multa bafta la toata lumea si sanatate
                  sa speram ca vii si la urmatoarea intalnire , oricum a fost foarte ciudata intalnirea asta dar nu mai zic nimic ca sa nu supar pe nimeni
                  sper ca la urmatoarea sa nu ne mai eschivam toti asa de repede...

                  sigpic

                  Comment


                  • Deci la Timisoara a fost EEA-ul, la Constanta a fost Politia in trecere, la galati tot in trecere. Coincidente?
                    Cel mai lent 1,6 8v

                    Comment


                    • Merci supercar de poze,te-ai mai gandit la faza cu roata?

                      Comment


                      • la intalnirea de duminika 9 decembrie ..o sa vin si eu ...poate pana atunci care mai aveti stikere ca vreau sa-mi pun si eu unu ....lui gxg i-am trimis un msj dar nu raspuns ....o zi buna ...

                        Comment


                        • nu mai sunt stikere

                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by cristi
                            ala mic si negru care respira greu :P ... fes pe cap geaca piele fular farul blugi albastru . mic de statura ... shtiu greu de observat
                            Mama ce ti-a trasoo !!

                            Politia isi mai face aparitia pe acolo asa din cand in cand, e zona cu risc maxim , si trebuie pazita,

                            Mai stiu ca era un Logan albastru egee in parcare langa teatru, si voi i-ati pus un flyer , cine stie ce nr. avea ? Cred ca este al lui Alex (ct-24-alx).
                            @Cristi - cu placere si te mai asteptam la intalniri, poate tot asa te mai ia RDD-ul.
                            @Supercar - multumim pentru poze !

                            Cu stima, FLO.
                            , sunt cu ochii pe voi !
                            :thumbsup:

                            Comment


                            • bai ptr duminica viitoare sa facem o lista serioasa
                              si sa zica cine sta o ora sau sta mai mult
                              sa stim o chestie fara suparare

                              sigpic

                              Comment


                              • Supercar mai pune si celelalte poze te rog.
                                In tara momentan.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google