Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumesc mult. Poate imi fac curaj si vin la next meeting(s)

    Comment


    • @Viktor - bine ai venit pe forum, te asteptam la intalniri sa ne cunoastem mai bine , ok? Poti veni si cu prietenii !
      @Sefu Ema - La multi ani , sa cresti mare !!
      , sunt cu ochii pe voi !
      :thumbsup:

      Comment


      • floryne eram putin ironcik dar totusi raman cu un fix pe creieri dece logan club este dat la o parte? pai ptr ca ei nu pricep diferenta intre un club auto si intalnirea unor loganisti si un racing club si intalnirea unor soferi pasionati de senzatii extreme...
        oricum eu o sa vin atat timp cat am cu cine sa stau la palavre...
        eu anu trecut de revelion eram in port cu hellman la taclale asa ca propun de revelion candva la 2-3 noapte sa ne vedem la o tigara )

        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Viktor
          Multumesc mult. Poate imi fac curaj si vin la next meeting(s)
          bine ai venit pe forum....curaj nu ai de ce sa iti faci ca nu mancam pe nimeni....cu stickerul ala te ajut eu , ca GXG e plecat o perioada destul de lunga.....asa ca ramane sa auzim numai de bine....si te asteptam..
          JUST ME.....30-rdd......

          Comment


          • baietii vad ca deja stikerele iau avant azi 2persoane mi-au cerut stikere acum sa vedem daca vin si la intalniri...
            ce sa fac sa le dau stikere chiar daca nu vin la intalniri sau pana nu vin la intalniri nu le dau stikere??

            sigpic

            Comment


            • pai eu zic ca sa se dea stickerele la intalnire....ca sa semneze prezent pt ele....si sa mai facem si o mica intelegere sa vina macar la 2 intalniri pe luna.... ....parerea mea.... daca e ceva ziceti si voi ceva astia mai veki.....si app la multi ani Ema....poate te mai vedem pe la intalniri....
              JUST ME.....30-rdd......

              Comment


              • pai nu stiu nici eu cum sa fac , totusi ma gandesc daca le dau si le pun ne fac reclama in oras vede lumea ne cauta si poate asa atragem lume la intalniriD

                sigpic

                Comment


                • Este buna ideea lui Sonykel.Numai bine la toata lumea
                  Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                  Comment


                  • scuzati-ma ca sunt off topic si rog moderatori mai ales pe unu cristi gurureulea sa nu stearga.... D
                    am gasit o oferta de module impuls ptr geamuri(adica apesi scurt si geamu se ridica/coboara singur) cu 60ROn modulul , ma gandeam poate mai vrea cineva dam comanda si poate ne face si o reducere ceva , modulele se monteaza super usor si simplu , se aplica intre buton si mufa fara improvizatii si alte nebunii... NUUUUUUUUU FAC RECLAMA!!!

                    sigpic

                    Comment


                    • eu zic sa le dam stickerele alea la intalnire, macar sa ii vedem la fata, ca reclama vine de la sine......
                      JUST ME.....30-rdd......

                      Comment


                      • Originally posted by SoNyKeL
                        pai nu stiu nici eu cum sa fac , totusi ma gandesc daca le dau si le pun ne fac reclama in oras vede lumea ne cauta si poate asa atragem lume la intalniriD
                        eu zic sa le dai stickerele ca ne fac reclama si nui problema ca avem stickere acum pentru cel putin 1 an de zile fara griji useri noi sa avem noi.

                        Comment


                        • Si eu sunt de acord sa se dea stickerele, chiar daca nu vin la intalniri.Sper doar ca respectivii o sa le si monteze, ca eu am dat un set de stickere la cineva in Navodari, dar nici acum nu le-a lipit.
                          MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                          Comment


                          • Eu zic ca stikerele sa fie montate (lipite) la intalnire , si nu inmanate asa ca il va lipi el candva, chiar daca il plateste. Parerea mea, de ce sa-l ceri daca nu'l pui pe masina? Ori suntem toti la fel , ori renuntam la ideea cu stikerul si gata.
                            Cu stima, FLO.

                            L.E.- care din membri Logan Club cu Logan albastru, are masina la vopsit , acolo langa RAR? Ce sa intamplat , a facut accident? Stie cineva?
                            Last edited by FLORYN; 11 December 2007, 21:16.
                            , sunt cu ochii pe voi !
                            :thumbsup:

                            Comment


                            • nu cumva e masina lu nicusor 84??

                              sigpic

                              Comment


                              • Si eu asa cred , mai ales ca taicasu lucreaza acolo.
                                , sunt cu ochii pe voi !
                                :thumbsup:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google