Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am si eu o intrebare... Stikerele sunt rezistente la intemperii.. durabile? Ati avut probleme sa se deterioreze? Taicamiu nu cred ca mar lasa sal pun si deaia intreb .. poatel conving ca e ok.

    Comment


    • e ok stai calm se pun pe geam si nu au ce sa strice(sa zici ca ataca vopseaua etc)
      deci ia sa vad prezenta la intalnire duminica...
      supercar nui mai baga tu din burta lasai sa se scrie in lista...
      deci
      1.SoNyKeL
      2.completati lista si dati mai departe

      sigpic

      Comment


      • 1.-Sonykel
        2.-FLORYN - trebuie neparat sa vin , ca prea v-am lasat sa va faceti de cap.
        , sunt cu ochii pe voi !
        :thumbsup:

        Comment


        • Originally posted by SoNyKeL
          supercar nui mai baga tu din burta lasai sa se scrie in lista...
          deci
          1.SoNyKeL
          2.completati lista si dati mai departe
          exact asta vroiam sa zic si eu,cine vrea sa vina la intalniri sa zica aici si asa vom sti si noi cine vine sigur sau nu.

          1. SoNyKeL
          2. FLORYN
          3. Me

          Comment


          • exact ca sa nu ne mai facem iluzii ca vine si cutarica si cutarica sa stam sa asteptam mai ales ca a venit frigu stam 30-40min si dupa ne retragem la un cico ceva..
            apropo bine ca n-am facut rezervare la pizzico ptr duminica trecuta ))) ca eram suparat rau pe voi

            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Viktor
              Am si eu o intrebare... Stikerele sunt rezistente la intemperii.. durabile? Ati avut probleme sa se deterioreze? Taicamiu nu cred ca mar lasa sal pun si deaia intreb .. poatel conving ca e ok.
              bine ai venit pe forum si te asteptam la intalniri de acum
              Cat despre stickere stai linistit ca rezista bine pe parbriz si luneta,chiar daca speli masina zilnic.

              Comment


              • Stickere

                Care face un drum pana la mangalia sa imi aduca si mie stickere D
                Logan 1.6MP

                Comment


                • 1. SoNyKeL
                  2. FLORYN
                  3. SuperCar
                  4. 30-RDD
                  5. .........
                  asta ramane cea mai buna varianta cu stickerele sa se puna la intalnire....promit ca ma ocup eu de asta in lipsa lui GXG.....si cea ce priveste cu intemeriile il pui pe geam nu pe vopsea asa ca nu are la ce sa afecteze (Viktor)...asa ca va asteptam la intalniri.... .....prezent ca intotdeauna nu scap nimic local.....
                  JUST ME.....30-rdd......

                  Comment


                  • 30rdd ... de ce nu te oferi sa vi pana la mangalia sa`mi pui si mie stickere ?? D
                    Logan 1.6MP

                    Comment


                    • Originally posted by SUPERCAR
                      exact asta vroiam sa zic si eu,cine vrea sa vina la intalniri sa zica aici si asa vom sti si noi cine vine sigur sau nu.

                      1. SoNyKeL
                      2. FLORYN
                      3. Me
                      4. me2 ........
                      sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
                      :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

                      Comment


                      • Originally posted by Alxex
                        30rdd ... de ce nu te oferi sa vi pana la mangalia sa`mi pui si mie stickere ?? D
                        daca rezolvi benzina si iti iei stickerele rezolvam....
                        JUST ME.....30-rdd......

                        Comment


                        • Originally posted by 30rdd
                          daca rezolvi benzina si iti iei stickerele rezolvam....
                          stickere le cumpar iti dai seama si dau si un suc aicia la mangalia da benzina o plateste tu D
                          Logan 1.6MP

                          Comment


                          • daca o sa am drum la mangalia te ajut cu cea mai mare placere.....dar te anunt numai sa intri si u pe forum....ca acolo pot sa mai postez....asa ca tinem legatura...
                            JUST ME.....30-rdd......

                            Comment


                            • Originally posted by 30rdd
                              daca o sa am drum la mangalia te ajut cu cea mai mare placere.....dar te anunt numai sa intri si u pe forum....ca acolo pot sa mai postez....asa ca tinem legatura...
                              eventual un messenger ceva ... alxex89 - id`u meu ..
                              Logan 1.6MP

                              Comment


                              • uite ca sa rezolvat problema....
                                JUST ME.....30-rdd......

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google