Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • intalnirea a iesit bine da pacat ca am intarziat putin

    Comment


    • Sambata pe 22 va mai intalniti?

      Comment


      • da ne intalnim si e ultima intalnire ce acest an

        Comment


        • Aha...poate ne si vedem..sa vad cum stau cu timpul. Cert e ca voi fi prin cta (teoretic)....

          Comment


          • intalnirile la noi sunt duminica pe 23 )

            sigpic

            Comment


            • cum sa nu..la 10 dimineata nu-i asa?

              Comment


              • noi ne trezim mai tarziu si facem intalnirile la ora 16 duminica

                Comment


                • pai supercare pana la urma de ce ai zis mai devreme ca sambata>???

                  sigpic

                  Comment


                  • am crezut ca 22 e duminica(nu am verificat calendarul),imi cer scuze

                    Comment


                    • Vineri seara pe la 9 ... o mica discutie si planuri de weekend.
                      Duminica la ora 16:00 MASTER TEAM BILDING
                      Alte intalniri sint binevenite dar sint in paralel cu cele clasice.
                      Si daca cineva vrea sa se trezeasca duminica la 10 dimineata ... sa fie sanatos.




                      sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
                      :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

                      Comment


                      • @Dantes - daca reusesti sa vi , este super ! Daca nu, multumin de intentie.
                        @Supercar - nu conteaza ca ai intarziat , ci ca ai reusit sa vi,
                        @All - Sustin intalnirea de Duminica viitoare la aceiasi ora, daca se doreste o modificare sa ne sfatuim , daca nu , o lasam asa.
                        Poate vom fi cati mai multi, sa ne putem saluta si imbratisa ca fratii,
                        @Cristi- scuza-ma ca intreb : de ce "trebuie sa vrei sa stai cu mine?" Explica-i ca in fiecare Duminica vei face treaba asta timp de 2 ore si daca nu crede sa se convinga. Daca este incapatanata si nu intelege ..... este partea a2a.
                        @UnEl- stergatoarele deocamdata sar din schema ca nu mai am de unde sa iau, de la anu se rezolva,
                        @30rdd - intr-o seara cand te prind pe mess, si esti mai liber ti le dau , ok?
                        Cu stima, FLO.
                        , sunt cu ochii pe voi !
                        :thumbsup:

                        Comment


                        • Am fost si eu la prima intalnire si cu sigurantza voi mai veni... singura chestie sa se incalzeasca putin ca pe polei nu prea am curaj . Vedem ceo fi pana duminica.

                          PS: cred ca aveam cea mai curata masina ... noroc co mai spala taicamiu )

                          Comment


                          • bai florine eu sunt primu la stergatoare D

                            sigpic

                            Comment


                            • mersi sefu raman dator.....am postat in caz ca uiti....) ) .....in rest un bine ai venit la intalnire lui viktor.....dantes te asteptam in caz ca poti ajunge.....si de treaba cu stregatoarele nu prea am inteles de ce e vb dar o rezolv.....sarbatori fericite la toata lumea...... ...all the best
                              JUST ME.....30-rdd......

                              Comment


                              • Ultima intalnire oficiala pe anul 2007 LoganClub Constanta in data de 23 Decembrie la AQUA MAGIC in parcare la ora 16.
                                Cine crede ca poate veni sa se treaca cu prezenta pe lista.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google