Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Alxex
    fusai si yo azi ... da n`am stat prea mult P nu ma baga nimeni in seama ... am plekt
    data viitoare sa stai mai mult, si fii un pic mai sociabil ca nu te mananca nimeni

    Comment


    • Prima intalnire NEoficiala pe anul 2007 LoganClub Constanta in data de 30 Decembrie in parcare in spate la AQUA MAGIC la ora 16.
      Cine crede ca poate veni sa se treaca cu prezenta pe lista.

      Prezenti:
      1. Sonykel
      2. CosTin87SIE
      3. ???
      4. ???
      5. ???
      ...


      @leoion: Am avut eu tentativa de a-mi aduce prietena la intalnire LoganClub si tot la fel nu i-a placut pentru ca nu au fost si fete, ci doar baieti. Noroc ca a mai venit si cu o prietena de-a ei si nu s-a plictisit. La anul o sa incerc sa o aduc din nou pe la intalniri.
      @All: Imi pare rau dar chiar nu am reusit sa ajung azi la intalnire. Ma oftic pentru ca se pare ca a fost o intalnire reusita si ati fost multe masini.
      In tara momentan.

      Comment


      • data viitoare vreau sa ma plimb cu masina lui ct-87-vfm ca nu am mers niciodata intr-o masina cu toba schimbata si a lui chiar suna demential,da sa ma lase sa ma plimb cam de 10L de benzina ca alimentez eu nui problema,si ii las si eu masina la schimb

        Comment


        • Originally posted by CosTin87SIE
          Prima intalnire NEoficiala pe anul 2007 LoganClub Constanta in data de 30 Decembrie in parcare in spate la AQUA MAGIC la ora 16.
          Cine crede ca poate veni sa se treaca cu prezenta pe lista.

          Prezenti:
          1. Sonykel
          2. CosTin87SIE
          3. unEL
          4. ???
          5. ???
          ...



          ma bag si eu in proportie de 99% ca nu stim ce se intampla pana atunci.
          sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
          :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

          Comment


          • @Alxex fusai si yo azi ... da n`am stat prea mult P nu ma baga nimeni in seama ... am plekt ....
            pai daca te-ai grabit sa o intinzi vezi ce ai pierdut....a iesit o intalnire super reusita.....si am fost si multi....si am avut si invitati.... si am avut parte si de sotii..... ....a iesit super....pe calea asta salut pe toata lumea si sper ca si urmatoarele intalniri sa iasa la fel....sarbatorii fericite la toata lumea...all the best....
            JUST ME.....30-rdd......

            Comment


            • @Brutusanf Vrei sa zici ca in bucureti va stingeti doar 17-18 masini
              La cat e bucurestiul ala de mare ... ar trebui sa fiti 30 ca popa.
              Eu zic ca raportat la nr. de masini/oras CONSTANTA E MAI TARE CA BUCURESTIUL

              @lyv daca vrei sa fii tu rege, noi ce putem sa zicem ... masina rosie ai, de tunat ai tunat-o, mai ramane sa dai manele la maxim si sa-ti faci o coroana ) ) )

              @dantes

              @ ALL CRACIUN FERICIT !!!




              sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
              :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

              Comment


              • alxex unde ai fost mai??? ai fost cel cu loganu rosu tras aculo separat pe bordura??? pai de unde vrei sa stim ca tu erai , crezi ca muscam?

                sigpic

                Comment


                • Logan 1,4MPI

                  Buna baieti (loganisti),din partea lui Steel si Costel va uram "Sarbatori fericite", si un an cat mai bun , sanatate si tot ce-a ce va doriti voua si familiilor voastre.
                  "Deschideti usa si lasati spiritul Craciunului sa va intre in casa!
                  Deschideti larg bratele si imbratisarea voastra calda, vorba buna si gandul curat sa fie cel mai de pret cadou pentru cei dragi!
                  Deschideti inimile si lasati bucuria si implinirea sa va intre in suflet! "
                  P.S.La anu' cati mai multi km si cat mai multe Tunnigu-ri la frumusetile noastre care ne cara si ne incanta ori de cate ori le conducem.
                  Ai vostri loganisti
                  Steel (IS 58 DAB)
                  Costel (IS 25 PCG)
                  sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                  Comment


                  • Originally posted by unEL
                    @Brutusanf Vrei sa zici ca in bucureti va stingeti doar 17-18 masini
                    La cat e bucurestiul ala de mare ... ar trebui sa fiti 30 ca popa.
                    Eu zic ca raportat la nr. de masini/oras CONSTANTA E MAI TARE CA BUCURESTIUL

                    @lyv daca vrei sa fii tu rege, noi ce putem sa zicem ... masina rosie ai, de tunat ai tunat-o, mai ramane sa dai manele la maxim si sa-ti faci o coroana ) ) )

                    @dantes

                    @ ALL CRACIUN FERICIT !!!




                    Stai linistit ca vei vedea la anul intalnire de proporti nu numai 18 -19 ,chestia este ca unii din baieti la noi lucreaza in ture si din cauza asta mai scapam cativa dar o rezolvam ,in orice caz vreau sa-ti spun ca nu este o competitie intre noi si voi asa ca nu conteaza cati vin ci mai mult cinteaza cati adunam per total pe forum
                    "cromul este placerea mea"
                    "cui nu-i place , valea"

                    Comment


                    • Si un filmulet de la intalnirea din 23 Decembrie 2007

                      http://www.youtube.com/watch?v=WOqaqeFwZww

                      Comment


                      • Vin si yo pe 30 la aqua magic.....
                        Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

                        Comment


                        • Nimeni nu vine la patinuar a doua zi de Craciun ?
                          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                          Comment


                          • Bai ce multi va adunati acum.. mie dor sa mai ies si eu cu voi.. dar mai am de asteptat destul

                            Comment


                            • Daca nu vb si tu APV-ule ca nu imi era greu ca sa te iau si pe tine.Stie cineva ceva de Mitzah ca nu l-am mai vazut de mult timp.Sarbatori fericite la toata lumea !!!
                              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                              Comment


                              • Nu e acelasi lucru sa vin cu altcineva in masina.. asa pot sa gasesc un sofer si sa vin cu a mea dar alta e cand vin eu la volan.. Pana atunci continui cu modificarile

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google