Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by SoNyKeL View Post
    Power Flower... Dizzy , te-ai facut hipiot???
    e flower power ma sony ) si daca au schimbat scriptu nu mai e la indemana group hug )

    Comment


    • baaa fratilor da ce masina jegoasa avea ala..))
      Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

      Comment


      • Originally posted by Emr3 View Post
        baaa fratilor da ce masina jegoasa avea ala..))

        cine cine ? D
        Logan 1.6MP

        Comment


        • data viitoare o sa vin cu ea spalata..)la toata lumea..
          Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

          Comment


          • yooo maa...)
            Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

            Comment


            • Un an nou mai fericit la toata lumea va spun de pe acum ca nu stiu daca la ora 12 voi mai fi in stare sa mai scriu ))).Numai bine baieti si astept urmatoarea intalnire .DISTRACTIE PLACUTA !!!!!!!!!!!
              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

              Comment


              • UN AN NOU FERICIT LA TOATA LUMEA... eu am "reusit" sami busesc masina chiar acum pe 31 seara ... numai bine baieti!!!

                Comment


                • Originally posted by DyZ View Post
                  e flower power ma sony ) si daca au schimbat scriptu nu mai e la indemana group hug )
                  este,dar tre cautat ,ca am bagat vreo 800 smiley
                  invata asta
                  HTML Code:
                  :grouphug:
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • Originally posted by Viktor View Post
                    UN AN NOU FERICIT LA TOATA LUMEA... eu am "reusit" sami busesc masina chiar acum pe 31 seara ... numai bine baieti!!!
                    Pacat...sper ca nu e ceva grav

                    Comment


                    • in 2008 la fel ca in 2007 momentant accidente peste tot si nebunie... azi niste idiotii plantau rachetele pe masina vroiau sa le lanseze de pe capota mea...
                      va dadeati seama ca daca se intampla maine ma vedeati la stirile de la ora 5...
                      imediat dupa miezul nopti un opel cu un seat sau busit la ion ratiu cu primaverii-mircea
                      la palazu o dacie rupta... am vazuto la dus la intoarcere ima vazut si botu la 200m departare , la kogalniceanu ceata daia nesimtita de nu vedeam nimic...

                      sigpic

                      Comment


                      • xxx

                        primu post pe 2008 e de la mineeee D hai toata lumea sa aiba un an nou fericit alaturi de familie si de prieteni !! tinetiva prietenii aproape !!
                        Logan 1.6MP

                        Comment


                        • La Multi Ani !

                          LA MULTI ANI ! Din partea LOGAN CLUB CRAIOVA .
                          LOGAN KISSFM 1.5 DC 85CP

                          Comment


                          • @Sony - am vazut si eu dacia aia la Palazu rupta in 2. ieri seara cand am plecat spre Tulcea. Iar drumul pana acolo , super naspa , cu ceata si multa umezeala.
                            @Viktor- cat de rau a fost plesneala?
                            @Emre - sper sa mai vi pe intalniri si ca nu ti-ai facut cine stie ce impresie gresita de noi.
                            @GTAdrian - La multi ani si din partea Logan team C-ta , multumim frumos !
                            @All- multumesc tuturor celor care mi-au scris mesaje, toata stima.
                            LA MULTI ANI , si fie ca noul am sa fie unul mult mai bun, sa ne vedem sanatosi la intalniri,
                            Cu stima, FLO.
                            , sunt cu ochii pe voi !
                            :thumbsup:

                            Comment


                            • La MultiAni fara reparatii si din partea mea pentru toti loganistii

                              Comment


                              • Un an nou fara evenimente neplacute tuturor loganistilor.
                                For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google