Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prima intalnire pe anul 2008 LoganClub Constanta in data de 06 Ianuarie in parcare in spate la AQUA MAGIC la ora 16.
    Cine crede ca poate veni sa se treaca cu prezenta pe lista.

    Prezenti:
    1. Sonykel ???
    2. alexzbf
    3. CosTin87SIE (Sper ca reusesc sa scot masina din garaj, daca nu...vin pe jos :P)
    4. unEL
    5. ???
    ...
    Tinand seama de vremea de afara si conditiile de trafic va rog sa va treceti pe lista doar cei ce cred ca pot sa ajunga maine! Prezenta nu e obligatorie la intalnirea asta! :P
    In tara momentan.

    Comment


    • Mai Costine , vezi ca pe mine m-ai uitat. Am reusit sa scot soldatelu din troiene, si gata ne vedem maine la Aqua, ok?
      Cu stima domnilor.

      L.E.= La multi ani AlexZBF, \/
      , sunt cu ochii pe voi !
      :thumbsup:

      Comment


      • Stiam ca tu esti inzapezit si de aia nu te-am pus.
        In tara momentan.

        Comment


        • Prima intalnire pe anul 2008 LoganClub Constanta in data de 06 Ianuarie in parcare in spate la AQUA MAGIC la ora 16.
          Cine crede ca poate veni sa se treaca cu prezenta pe lista.

          Prezenti:
          1. Sonykel ???
          2. alexzbf
          3. CosTin87SIE (Sper ca reusesc sa scot masina din garaj, daca nu...vin pe jos :P)
          4. unEL
          5. Floryn
          6. ???
          7. ???
          8. ???
          ...
          Tinand seama de vremea de afara si conditiile de trafic va rog sa va treceti pe lista doar cei ce cred ca pot sa ajunga maine! Prezenta nu e obligatorie la intalnirea asta! :P
          In tara momentan.

          Comment


          • Si pe mine m-ai uitat, am zis daca nu e polei nu daca nu e zapada sa gasesc un sofer si vin. Nu va alarmati ca iau doar din cei care au mai condus masina mea

            Comment


            • si eu vin la aqua... se poate circula desi recunosc eu nu m-am incumetat sa ies ptr ca nu ma consider priceput si nu vreau sa fac pe viteazu , am iesi cu hellman si din cate am vazut se circula usor 20-30-40 frana de motor mai fuge uneori curu , aveti grija pe mamaia sunt sloiuri , blocuri de gheata si puteti lovi masina pe al praguri pe la scuturi... ne vedem maine la aqua , eu vin ca pieton cu UnEl

              sigpic

              Comment


              • Originally posted by ct-07-apv View Post
                Si pe mine m-ai uitat, am zis daca nu e polei nu daca nu e zapada sa gasesc un sofer si vin. Nu va alarmati ca iau doar din cei care au mai condus masina mea
                Conduc eu daca nu te deranjeaza
                Logan 1.6MP

                Comment


                • Prima intalnire pe anul 2008 LoganClub Constanta in data de 06 Ianuarie in parcare in spate la AQUA MAGIC la ora 16.
                  Cine crede ca poate veni sa se treaca cu prezenta pe lista.

                  Prezenti:
                  1. Sonykel (pieton)
                  2. alexzbf
                  3. CosTin87SIE (Sper ca reusesc sa scot masina din garaj, daca nu...vin pieton :P)
                  4. unEL
                  5. Floryn
                  6. ct-07-apv
                  7. ???
                  8. ???
                  ...
                  Tinand seama de vremea de afara si conditiile de trafic va rog sa va treceti pe lista doar cei ce cred ca pot sa ajunga maine! Prezenta nu e obligatorie la intalnirea asta! :P
                  In tara momentan.

                  Comment


                  • Mihai iao pe Klau, ca sigur a mai mers cu APV-ul,
                    , sunt cu ochii pe voi !
                    :thumbsup:

                    Comment


                    • chiar nu ma asteptam sa fie asa zapezi pe 6 ianuarie din cauza asta nu pot sa vin nici la intalnire asa ca sper sa ne vedem saptamana viitoare pe 13 cand poate se topeste zapada asta.

                      Comment


                      • Originally posted by SUPERCAR View Post
                        indiferent de vreme o sa vin... sper ca veniti si voi chiar daca e tsunami )
                        amintirile ma chinuiesc amintirile ma rascolesc nu mai rezist... ooo

                        sigpic

                        Comment


                        • apare si RDD la intalnire, ca ma descurc am scos masina am umblat prin oras.....l-am vazut aseara si pe florin era cu sotia si cu junioru,si cu un coleg de al meu impingeau o masina dar am claxonat ca am vazut masina si dupa ce am trecut am vazut unde erau....si nu puteam ramane ca ma astepta mama sa o iau de la munca.........acum mai e un hop cu Sf Ion si am terminat si cu sarbatorile....si este mai mult timp.....
                          JUST ME.....30-rdd......

                          Comment


                          • azi ma gandeam ca oricum suntem putini poate merem la colonadelor in loc de la scoica mai schimbam si noi locatia ce ziceti??? oricum e cam riscant sa ne ducem pana la scoica...

                            sigpic

                            Comment


                            • Roberto unde impingeam eu la masina? Iar cu Colonadelor , daca e lumea de acord. Pana atunci sa ne vedem noi la AQUA
                              , sunt cu ochii pe voi !
                              :thumbsup:

                              Comment


                              • ce aluzie... sa ne vedem noi la aqua? adica nu ajungi sau tie frica de ura mea???

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google