Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by gaby999 View Post
    cum e vremea ?ca as vrea sa ajung pe-acolo
    mai ninge s-au deschis drumurile? stiu ca era prapad
    ms
    autostrada e circulabila asa ca poti veni si in constanta drumurile sunt destul de bune...nu ca in bucuresti dar se poate circula pe bulevardele principale.

    Comment


    • costine tot nu miai zis ma codu culorilor

      sigpic

      Comment


      • Vin si eu, scuze dar nu mai stau sa ma trec si pe mine in lista.
        , sunt cu ochii pe voi !
        :thumbsup:

        Comment


        • Vin si eu dar cred ca pe jos .

          Comment


          • A venit Loganul

            Fratilor loganul meu a ajuns la dealer . sambata dupa ce gasesc sofer il aduc in fata blocului (ca eu inca nu am carnet, marti trebuie sa dau examen) si poate duminica ,de pe 20 ian, o sa vin si eu la intalnire cu noua achizitie ... ce marfa ar fi ... sa imi tineti pumnii marti si sper sa nu se decaleze examenul
            For Those About To Ride I Salute You .Hail :paladin: Hail :paladin: Hail :vehicles_ChopperEmo

            Comment


            • Ar fi belea daca am merge undeva....
              Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

              Comment


              • Imi cer scuze dar Duminica acum nu pot veni la intalnire deoarece sunt plecat din localitate la parintii prietenei mele.Numai bine baieti si sa aveti gija de voi.
                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                Comment


                • Originally posted by Emr3 View Post
                  Ar fi belea daca am merge undeva....
                  pe vremea asta unde ai vrea sa mergem?

                  Comment


                  • Emr3 deobicei noi merem la scoica in navodari , dar acum in functie de cati suntem poate mergem la portofino ca nu ne mai riscam pana la navodari , ptr ca sunt gloduri de gheata si e destul de urata... parerea mea...

                    sigpic

                    Comment


                    • s`ar putea sa vin si eu duminica la intalnire cu Ema.Apropo..puteti sa imi faceti si mie rost de un set de stickere pana duminica ? ca vreau sa promovez logan club si in buzau.

                      Comment


                      • da gabi am eu stikere
                        sau supercar
                        Oricum ptr mine e ultima intalnire la care mai particip pana nu avem si noi un Organizator de Intalniri ca toate orasele....

                        sigpic

                        Comment


                        • Ma alatur si eu protestului tau, Sonykel. Incepand de acum eu NU MAI FAC NICIO lista de prezenti pentru intalnire! Rog unul dintre moderatori sa faca un topic pentru alegerea organizatorului de intalniri pentru Constanta care sa includa si un pool. Eu il propun pe Sonykel ca organizator sau sa revina Supercar la datorie...sau...hotarati voi! Numai sa faceti ceva in sensul asta! Ca e pacat ca la Constanta sa nu existe asa ceva.
                          Chiar daca nu mai fac nicio lista de prezenti... va asteptam sa veniti cat mai multi la intalnirile noastre in fiecare Duminica de la ora 16.00 in parcare in spate la Aqua Magic!
                          In tara momentan.

                          Comment


                          • supercar e moderator nu organizator... toti au un organizator oficial nu mai noi nu...

                            sigpic

                            Comment


                            • hai LA MULTI ANI! poate vin si eu daca ma ia cineva cu sufa , loganu meu s`1a cam stricat tre sa il faca "marii experti" de la dacia , ca cica , a inghetat domne cureaua de distributie si a sarit peste cativa dinti si motorul merge foarte prost si foarte galagios...si mai vor si bani sa o faca , au uitat ca e in garantie, dar eu astept acusica raspuns de la vocea clientului si urmeaza sa o tractez sa o faca aia la reprezentantza pe garantie ca e defectul lor...

                              Comment


                              • Imi pare rau pt tine Nicusor , bine ca inca este in garantie.O sa fie la fel de furioasa ca prima data nu-ti face griji .La Multi Ani si tot binele din lume.
                                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google