Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce mai stiti de Alex (Beleaua) ? Poate va intalniti cu el Duminica acum la intalnire.Numai bine baieti si sa aveti grija de voi.
    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

    Comment


    • Unde este acest pool, pt alegerea organizatorului? ca eu nu l-am gasit sau nu exista inca?
      Cine va iesi organizator oficial , se intelege ca raspunde intr-un fel de tot ce se intimpla la intilnire? sau doar face lista si aduna oamenii? nu va suparati dar desi sunt inscris de mult sunt nou pe acest forum, daia am pus atitea intrebari.
      Am scris 2 posturi(in total) pina acum si imi apare 1 singur,care-i faza.
      Forza Steaua

      Comment


      • ma uitam pe forum...cei mai activi sunt constantenii care peste 3000 de posturi pe cand ceilalti au cam 1000

        Comment


        • gabisudistubuzau da noi suntem cei mai activi si pe alte forumuri tot constanta e mai activa
          gabylzr da vrem si noi un organizator ptr ca noi aici nu avem nici un moderator care sa faca ordine si tre sa apelam la andrei sau altii moderatori care sunt , ca supercar nu prea are timp sa intre , si da vrem un organizator de intalniri si sunt mai multi care vor lucru asta nu suntem noi doar 2nebuni...
          sa faca listele , sa convinga lumea sa vina sau chiar so ``frece la bibilica`` sa vina... si sa organizeze si alte intalniri decat cele spatamanale cum am facut eu cu alti membri , am organizat intalniri la patinoar , intalniri nocturne , mers la un biliar , sa ne intalnim in cafenele etc... ce a ce se intampla dar doar 4-5 membrii sunt activi continu...
          eu , costin , ema , cristinacht , floryn fara suparare ptr ceilalti membri mai nou si leoion a devenit un membru foart activ...

          sigpic

          Comment


          • sonik asa e ca te plictisesti sa citesti tot nickname`ul meu ??? sudistu )) gabi(prenume),suditu(nume),buzau(localitate).sudis ti sunteti voi... est`sudisti

            Comment


            • eu il propun pe sonykel organizator de intilniri la Constanta (sonykel daca te uiti la noi tot asa am ales, sp!ke a zis brutusanf am zis si eu si inca citiva si gata, nu a fost pool).

              succes !

              Comment


              • GABI scuze ca ti-am pocit numele

                sigpic

                Comment


                • Si eu il propun pe CoStin87SIE, nici eu nu-l cunosc, dar nici @gabril pe Sony, asa ca mai bine propunerilor sa vina de la membri care se intilnesc si se cunosc, parerea mea.
                  Forza Steaua

                  Comment


                  • ca organizator de intalniri, eu zic ca sonykel ar fii perfect pentru asta
                    no offense pentru ceilalti
                    :quiet_trans: cause' i'm coming :sofer1:
                    proud member of Xtreme Club Emotion Constanta

                    Comment


                    • Ma mananca palma sa fac iar lista, dar am spus ca nu mai fac. Ori o face Supercar ori ne alegem un nou organizator de intalniri! Supercar vad ca nu mai are nici un gand in sensul asta asa ca hai ca ne gasim un organizator! Eu nu am nimic cu el, e baiat bun! Ca sa fie clar!
                      Se pare ca cei din conducerea forumului nu vor inca un organizator... Unde e poolul pe care l-am cerut? Unde e macar explicatia pentru care nu vor sa faca poolul? Eu nu prea sunt interesat de aceasta functie si il propun pe Sonykel!
                      In tara momentan.

                      Comment


                      • pai unde-i supercar?voi nu mai tineti legatura cu el ?
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • Noi am tine-o...dar el nu mai vreo sa o tina cu noi...:|
                          In tara momentan.

                          Comment


                          • Originally posted by CosTin87SIE View Post
                            Ca sa fie clar!
                            Se pare ca cei din conducerea forumului nu vor inca un organizator...
                            Pe mine sa ma scuzati dar nu am sa votez, iar motivul este scris de Costin mai sus. Eu zic sa nu va infierbantati asa si sa aveti in pic de rabdare sa se linisteasca putin apele.Oricum se stie opinia mea. Pentru useri noi , fara sa par rautacios, cred ca mai bine ar trebui sa veniti pe la intalniri, sa ne cunostem, si pe urma sa incepem sa luam hotarari pe forum, ok?
                            @ Nicusor - imi pare rau pt masina, sper sa se rezolve cat mai repede si fara sa bagi mana prin buzunare.
                            @Gabisuditubuzau - te asteptam la intalnire , ok?
                            Cu stima, FLO,
                            , sunt cu ochii pe voi !
                            :thumbsup:

                            Comment


                            • da..o sa vin duminica cu ema.Sonikel mi`a promis un set de stikere .sa il vad dak se tine de cuvant...

                              Comment


                              • Intalnire LoganClub Constanta in data de 13 Ianuarie in parcare in spate la AQUA MAGIC la ora 16.
                                Cine crede ca poate veni sa se treaca cu prezenta pe lista.

                                Prezenti:
                                1. Sonykel
                                2. unEL
                                3. Emr3
                                4. CosTin87SIE
                                5. Viktor
                                6. FLORYN
                                7. gabisuditubuzau
                                8. $3fu_Em@
                                9. Flavy
                                10. ct11lyv
                                11. me myself
                                ...


                                Asteptam sa ne confirme sau nu prezenta urmatorii useri ai forumului:
                                1. CT-87-VFM
                                2. memo
                                3. Jonivip
                                4. hessus
                                5. Deluxe
                                6. ct-07-apv
                                7. Christnacht
                                8. alexzbf
                                9. leoion
                                10. ct11lyv
                                11. DyZ
                                12. 30RDD
                                13. Memo
                                Pe langa cei mentionati in liste daca sunt si alti useri interesati sa vina la intalnire sunt bineveniti!
                                Last edited by SUPERCAR; 12 January 2008, 21:59.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google